Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt
  • »Jack« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Montag, 21. August 2017, 14:12

Hazirandan beri sizlere verdiğim yardım/hizmet sona erdi.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Beni 3 aydır tanıyan tanır son zamanlarda forumu boşladığımı da bilir. Bir ilk yaparak 3 ayda 333 post kazandım. Her birinde amacımın size birşeyleri yanlış yaptığınızda düzeltmenizi aynı hataya 2 kez düşmemenizi sağlamaktı. Aslında bende bu olayları başında hiç bilmiyordum. Hatta ilk başladığımda çubuk yapmayı bile bilmiyordum bu olay bir konuydu. Neyse bakalım. Bu forumda beni çekemeyen bir iki insan var bunlarda bir moderatör. Hatta bir moderatör var 2. kez ban attığını da bildirmek isterim. Yani bu 333 mesajdan önce 200 mesaj bir hesapta 100 mesaj ayrı hesapta vardı. Bu 2 hesap bir yetkili tarafından banlandı forumda. Birine gereksiz post falan filan. Diğerini hatırlamıyorum. Ben de o sırada eğer o kişiyle sesli olarak konuşabilseydim şunları açıkça söylerdim; " Senin yetkili olup bakamadığın foruma bakıyoruz. Senin yaptığın yolları kapatmak sadece." Neyse 1. banımızı yedik. 2. Ban atıldı üzerime bu seferde 2 ay boşladım forumu ne hali varsa görür dedim. 2 ay boyunda forumda soru soruluyor cevabı yok haziran aylarını bilen bilir yeni alınan moderatörler bile foruma ayda yılda bir kere giriyor 2 mesaj atıyor çıkıyor. Bu böyle olmaz deyip son kez foruma yardıma 8 haziranda hesap açtım. Buraya kadar tamamen yardım ederek geldim. Hatta size bir bilgi vereyim. Forumdaki moderatör alımları 17 yaş iken hiç kimse kimsenin değerini bilmiyordu. Tabi benden sonra gelen ben o zamanlar 4-5 gün forumu boşladığım sırada gelip yardımcı olan (Yardımcı olmasında sorun yok) fakat olay şu ki o moderatörlük başvuruları bu adam moderatör olurken başvuruyu değiştirmişler. Demekki neymiş sonradan gelen insanın değeri daha çok olurmuş. Ekibe girmeniz için artık yaş sınırı 16. Konu düzenleme tarihinede kendiniz bakarsınız. Yapılan bu yanlış bana bir kapak olarak gönderme yapıldığı için kimseye hiç bir zaman anlatmadım. İşte aradan hafta geçince benim bırakacağım zamanda size anlatmak istedim bu adaletsizliği. O konuyu geçelim benden daha bilgili daha bilgisiz fark etmez. Nitrado yetkilileri önceden benim profilime bir kaç kez girdiğini görmüştüm. Evet profilimdeki resim asla ve asla değişmedi. Gören gördü hatta bir yetkilimiz görüpte hiçbirşey dememiş. Yalnız bu yeni gelen moderatörümüz de (o zaman moderatör değildi daha) yok ben stajyerim yok şuyum yok buyum yarı moderatörüm deyince banane dedim. Bu avatar konusuna gelince kimseye bir laf etme bilen yetkililer biliyor dedim. Bu moderatörün ağzında durmayan laf admine gitmiş.(Bu insana sır anlatmanız bile yanlıştır.) Adminimiz bunu en iyi cevapla düzgün karşıladı. Fakat arkadaş sanıyorum bu işin arkasında durup bu sefer de bir süpermoderatörümüzü göndermiş. Bu süper moderatör 1. defa kaldırdı. Karşı çıktım bu sefer 2. defa kaldırdı ve resim değiştirme engeli attı. Kaba bir şekilde olayını bildirdim ona. Size verdiğim her türlü hizmet helal hoş olsun benim gibi insanlar hala kaldıysa foruma yıkılmadan yardımcı olsun. Banlanacağımı bile bile bir süpermoderatöre kafa tuttum ve her türlü cezasını banlanmakla çekmeye hazırım. Ben görevimi burada sonlandırmış bulunmaktayım. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Hayırlı Günler.

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 21. August 2017, 17:29

Sadece bir avatarı bu kadar büyütmeden şaşırtıcı. Bence amacın sadece bizimle inatlaşmak. Şimdi sana müsaade etsek forumdaki diğer kullanıcılarımızda seninkisi gibi forum kurallarına aykırı avatar kullanırsa ne olucak ? Sonra onları uyardığımıza bize seni gösterip "o adam kullanabiliyor ve uyarı almıyor" demeyecekler mi ? Kural kuraldır. Üstelik özel mesajlarda bizimle inatlaştığın mesajları hiç yayınlamıyorum bile. Evet forumda çok faydan oldu bunun için sana çok teşekkür ederiz fakat yardımcı olman sana tölerans gösterebileceğimiz anlamına gelmiyor.

Thema bewerten