Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

DeepOwer

Anfänger

• »DeepOwer« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 27. Juni 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 29. August 2017, 13:06

Konsoldan Gelen Yazıları Gizleme

Serverimde Kafa İle Hız Skripti Var saolsun Depth Yazmıştı Komudu Konsola Gönderiyo Ve Ordan tepki Olarakta Hız veriyodu ben Konsoldan Gelen O Yazıyı Nası Gizleyebilirim

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 30. August 2017, 10:25

ConsoleSpamFix ile konsola gelen istediğiniz bilgiyi, yazıyı kolayca gizleyebilirsiniz.

Console Spam Fix

Config dosyasında Messages-To-Hide-Filter: diye bir bölüm var, aşağısında da 2 tane örnek var. Oraya anahtar kelimeleri, hatta direk gizlenmesini istediğiniz cümleyi yazabilirsiniz.

Sunucu açıkken bile yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken config dosyasını ayarladıktan sonra oyunda /csf reload yazmak.
Manager, Designer, Developer

DeepOwer

Anfänger

• »DeepOwer« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 27. Juni 2017

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 30. August 2017, 20:33

Denedim Ama Olmadı Hepsini Engellicek Bi Öneriniz Varmı Acaba

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 30. August 2017, 21:41

Mesela komutu oyundan yaziyorsunuz ve konsola geliyor, konsolun o kısmının bir logunu veya SS'sini alarak atabilir misiniz?
Manager, Designer, Developer

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

• Nachricht senden

5

Donnerstag, 31. August 2017, 15:55

Skriptte efektleri effect komutu ile verdiyse onun skript komutuda var ve konsola yansımıyor. İsterseniz skripti paylaşın kodları düzenleyeyim.

-----
Skripti buldum ve düzenledim. Sonunda for 60 seconds diyor. Buradaki süreyi uzatabilirsin.

Quellcode

1
2
3
4
5
6
on pick up head:
    cancel event
    delete event-entity
    apply potion of speed 5 to the player for 60 seconds
    play raw sound "random.eat" at player with pitch 1 volume 10