Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Mr.Erdem

Anfänger

• »Mr.Erdem« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. Juni 2016

• Nachricht senden

1

Freitag, 1. September 2017, 17:48

Sunucumu tasımak istiyorum

Merhaba arkadaşlar, MTA:Battlegrounds Sunucusunun sahibiyim sunucumu nitradoya taşımak istiyorum. Her geçen gün oyuncu sayısı artıyor en az 120 kişiyi rahatlıkla kaldırabilecek lag,fps drop olmamak şartıyla bir sunucu özelliği bakıyorum hangisini önerebilirsiniz acaba?
Birde slotlar hakkında bilgi almak istiyorum. 120 kişi için 120 slotmu almak gerekiyor.Seçtiğim zaman ortaya ciddi bir rakam çıkıyor.Rica etsem bilgi alabilirmiyim.Teşekkürler..

TypeR37

Multi Theft Auto

• »TypeR37« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 1. September 2017, 19:46

Merhaba

Sunucunuzu firmamızdan almak istemeniz hoşumuza gider.Nitrado sunucuları Lag,Fps sorunu yapmaz.En üst düzeyde kalite arıyorsanız Cloud sunucularımız hakkında bilgi almanızı tavsiye ederim.Slotlar kişi sayısı x 10'dur.Yani 10 slotluk sunucu kiralarsanız sunucunuz 100 oyuncu kapasitesinde olur.Ekstra bilgi almak isterseniz
Forumumuz da MTA Server Kurulumu bölümünü inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.
« Ey yükselen yeni nesil; Cumhuriyet'i biz kurduk , onu yükseltecek olan sizlersiniz.. »

Mr.Erdem

Anfänger

• »Mr.Erdem« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. Juni 2016

• Nachricht senden

3

Freitag, 1. September 2017, 20:20

Benim şuan ki sunucum 4gb 4vCores 50 oyuncudan sonra FPS droplar girmeye başlıyor. Cloud sunucuların ne farkı var açıklayabilir misin?

TypeR37

Multi Theft Auto

• »TypeR37« ist männlich

• Nachricht senden

4

Freitag, 1. September 2017, 20:36

Merhaba,

Cloud sunucusu satın alma bölümünde her türlü bilgiyi edinebilirsin.Sana özel bir sunucu olduğundan tüm kontrol sende ve sunucun kasma yapmaz.Biz de 70 oyuncu kapasitesine ulaşmış bir Cloud sunucusu kurduk ve kasma görmedik.Tavsiye ederim.
Cloud Sunucusu Detayı için Tıklayın

İyi Forumlar.
« Ey yükselen yeni nesil; Cumhuriyet'i biz kurduk , onu yükseltecek olan sizlersiniz.. »

TypeR37

Multi Theft Auto

• »TypeR37« ist männlich

• Nachricht senden

5

Dienstag, 5. September 2017, 16:48

72 saatten fazla pasif kalan konular kilitlenir.

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

• Nachricht senden

6

Dienstag, 5. September 2017, 17:13

FPS dropları sunucuyla alakalı değil oyuncunun bilgisayarı ile alakalıdır. Eğer siz fpsi düşürecek scriptler yüklediyseniz fps bu yüzden düşüyor olabilir.

Zurzeit ist neben Ihnen 1 Benutzer in diesem Thema unterwegs:

1 Besucher

Thema bewerten