Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

trgorkem54

Anfänger

• »trgorkem54« ist männlich
  • »trgorkem54« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 12. September 2017, 20:59

Çalıntı Scriptler

Eski Super Moderatör Şadi Şen'nin SH Gaming 'den çaldığı scriptleri paylaştığı kişiler ve kendisini davalık mı olucakmış? :) bide o scriptler her hangi bir NİTRADO sunucusunda yüklendiği fark edildiğinde o serverin hesabı kitleniyor mu? Böle söyliyorlar. üst düzey yetkiler cevap yazarsa sevinirim. :)
Bir gün ansızın gelir krallığını imparatorluğuma katarım.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Dienstag, 12. September 2017, 21:12

Merhaba,
Öncelikle şunu söylemeliyim ki Şadi Şen'in yaptığı terbiyesizlikten onun scriptleri verdiği kişiler suçlanamaz.Niye diyecek olursanız MTA Script'leri internette yayılacak şekilde yapılır ve sahipler paylaşır.Elbette ki sahibi paylaşmadan yayılması suçtur.Fakat bütün sorumluluk çalan kişidedir.Şadi Şen'e dava açılması Nitrado yönetimine kalmış birşey.Ayrıca bu scriptlerin kullanıldığı sunucuların kapatılması gibi bir durum söz konusu değil.Zaten Şadi Şen'in hesabı kilitlenmiştir ve sunucuları kapatılmıştır.Diğer sunuculara söz söylenemez.Zaten Mta'da kullanılan scriptlerin %85-90'ı internetten alınmıştır.Özel yapım kullananlar çok az.

İyi Forumlar.

I have always preferred to be happy and different.

www.MTASATURKİYE.com

AhmetHakan

Customer Care Agent

• »AhmetHakan« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juni 2015

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Dienstag, 12. September 2017, 21:19

Dava dediğimiz şey kolay bir şey değildir. Her şeye açamazsınız, açsanız bile kazanamazsınız. Kazanmak için scriptlerin sahibi belgeler ile belirtmeniz gerek. Hakim karşısında "ben yazdım ona verdim o başkasına verdi sonra o çaldı bu dağıttı" derseniz sizi salondan atarlar.
Şuana kadar slot bugu hariç kimsenin belli bir script veya plugin yüklediği için hesabı kapatılmadı.

trgorkem54

Anfänger

• »trgorkem54« ist männlich
  • »trgorkem54« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2017

• Nachricht senden

4

Dienstag, 12. September 2017, 21:32

Nitradoya yetkili olarak girerkene sözleşme yapılıyor demi ve sözlemede kural ihlali yapana sözleşmedeki maddelere göre dava açılıyor? şadi de kural ihlali yaptı ve dava açılcak mı bu arkadaşa? Çoğu kişinin scriptlerini çaldı emeklerini çaldı ve bunları gizliden satıyorda olabilir. Neyse bu durumdan herkes rahatsız ve şadi hakkında bir işlem yapılmasını istiyoruzz.
Bir gün ansızın gelir krallığını imparatorluğuma katarım.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 13. September 2017, 23:32

Sorular teamspeak'dan konuşularak halledilmiştir.Konu kilit.

I have always preferred to be happy and different.

www.MTASATURKİYE.com

Thema bewerten