Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

NobleTurk

Anfänger

• »NobleTurk« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. Februar 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 12. September 2017, 21:21

Cabal Online Server Açmak Cloud

Merhabalar buralarda yeniyim :) Cabal Online adlı bir oyun da server açmaya kararlı biri olarak araştırma yapıyorum pek bilgi yok olanda düzgün değil.Sunucuyu cloud olarak açma durumları bu oyun içinde geçerli sanırım diğer oyunlar için olanlara baktım video felan da izledim kaynak kod felan olayları var . Kaynak kodsuz olabiliyor sanırsam yanlışsa düzeltin lütfen . Cabal database dosyalarını normal şekilde yüklenebilir diye düşünüyorum kaynak kodsuz gene yanlışsa düzeltin çünkü emin değilim.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bir yabancı private olarak açmayı anlatmış fakat sql ile kendi ip ne ilk öyle denedim sql problem çıkarttı onla uğraşırken de burayı gördüm bi yazayım dedim.Her türlü bilgiye kaynağa yardıma açığım.En kötü cloud alıp denicem yapacak bir şey yok :) :P

Zurzeit ist neben Ihnen 1 Benutzer in diesem Thema unterwegs:

1 Besucher

Thema bewerten