You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

LordEnia

Beginner

• "LordEnia" started this thread

Date of registration: Sep 25th 2017

• Send private message

1

Monday, September 25th 2017, 9:26pm

Acilen Yardım İstiyorum Bu İşte Yeniyim Ne Kadar Yardım Okadar Teşekkür :)

Merhaba Yeni Bir Server Kiraladım Nitrado'ya Güvenerek Sizden Bir Kaç İsteğim Olucak
1.De_dust2 map açık ve ben bunu rekabetçiye döndürmek istiyorum yani basit eğlencede nasıl yapabilirim
2.Market Olayı Getirmek İstiyorum Kredileri Felan Ayarlamayıda Bilmiyorum Dediğim Gibi Yeni Olduğum İçin Yardımınıza Çok Muhtaçım :)
3.Bazı Sunuclarda Gördüğüm Kadarıyla Biraz Eklenti Eklemek İstiyorum Varsa Böyle Bu Güzel Bir eklenti Eklersin Böyle Diye Çok Sevinirim
Herkese Çok Teşekkürler..

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Tuesday, September 26th 2017, 10:02am

Merhaba,

Konu başlığında Acil vb. Şart tagları kullanmak yerine kısaca talebiniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
Buraya Tıklayarak Forum Kurallarımız'da ki "Konu Açılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler" isimli bölüme bakabilirsiniz.
İsteğinize en kısa zamanda cevap geleceğini umuyorum.

İyi Forumlar.

Rate this thread