You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "BoraKURTYILMAZ" started this thread

Date of registration: Oct 1st 2017

• Send private message

1

Wednesday, October 4th 2017, 7:50pm

Kitler ve Frenk's Vehicles modu çalışmıyor lütfen yardım edin!

Merhabalar Nitrado yetkilileri ve diğer insanlar, öncelikle bu konu umarım serverımda yaşadığım sıkıntılar hakkındaki son konu olur. Başlıkta olduğu gibi bütün kit dosyalarının (sanırım) ve Frenk's Vehicles'ın dosyaları tam. Hatta önce https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=595279230 yani orjinalini sonra ise başka biri tarafından bug fixlenmiş versiyonunu denedim https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=803889814 şimdi test ettim ve yine olmadı. Sorun F'ye bastığım halde araca binemem lütfen yardım edin. Kitlerin probleminide anlatın veya olması gibi gereken dosyayı gönderin ben gerisini hallederim. Şimdiden Teşekkürler!!

eflin

S.Mod

• "eflin" is female

Date of registration: Feb 23rd 2017

Occupation: Bilgisayar Programcısı

• Send private message

2

Saturday, October 7th 2017, 10:15am

Merhaba .. araç modluysa sorun çıkarabilir aracı görüp binemiyorsanız atolyedeki tüm aboneliklerinizi silin. Kit sorununuz içinde serveriniz kitleri görmüyormu yoksa kit varda sadece adminlermi alabiliyor ben anlayamadım yinede vereceğim kodları permissionsa ekleyin sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum

<Permission Cooldown="0">effect</Permission>
<Permission Cooldown="0">kit</Permission>
<Permission Cooldown="0">compass</Permission>
<Permission Cooldown="0">rocket</Permission>
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

• "BoraKURTYILMAZ" started this thread

Date of registration: Oct 1st 2017

• Send private message

3

Sunday, October 8th 2017, 12:46pm

Merhaba eflin bugün sözde pluginci olan bir kişiye FileZilla'yı verdim (Kesinlikle aptalca). Bütün dosyaları silmişti. Söylemek istedim backup sisteminiz çok güzel çalışıyor FFP şifresini değiştirip backup yaptırdım eskiye döndü. Ve bu arada kitleri sadece adminler alabiliyor. Verdiğiniz komutları her kitemi yoksa default a mı yazayım?

CizikCD

Unturned

• "CizikCD" is male

Date of registration: Dec 20th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Wednesday, October 11th 2017, 11:44pm

Merhaba eflin bugün sözde pluginci olan bir kişiye FileZilla'yı verdim (Kesinlikle aptalca). Bütün dosyaları silmişti. Söylemek istedim backup sisteminiz çok güzel çalışıyor FFP şifresini değiştirip backup yaptırdım eskiye döndü. Ve bu arada kitleri sadece adminler alabiliyor. Verdiğiniz komutları her kitemi yoksa default a mı yazayım?
İlk önce default deneyin sorununuz düzelmezse diğerlerine eklersiniz