Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

semih521

Anfänger

• »semih521« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. Mai 2015

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 11. Oktober 2017, 12:56

Marina roleplay |Rol Düzeyi: Hard| Başvurular Aktif! (5.62.126.146:10200)

Sunucumuz Nitrado'da barınmaktadır. DDoS ve diğer korum-alar Nitrado güvencesindedir. Rol esnasında kesintileriniz olmıyacağını söyliyebiliriz. (insanlık hali ya hiçbir sistem yüzde yüz koruma sağlıyamaz tabiki.)

Yönetim Ekibi: Semih Öztürk (Kısa Süre içerisinde yeni alımlar yapılacaktır. Takip için, https://www.facebook.com/marinaroleplay)

Açıklama: Bildiğiniz üzere MTA'da hard roleplay olmaz şeklinde bir anlayış oluştu. Biz bu algıyı değiştirmek için Marina Roleplay'ı kuruyoruz. Oyun alanından önce bir aile ortamı kurmayı planlıyor ve insanların verdikleri emeklerin gitmesini istemiyoruz. Bu konuda sunucuda rol çevirecek insan olduğu sürece sunucu kapatılmıyacaktır. Roleplay, insanların hayatlarındaki verecekleri kararları denemesi ve deneyimlemesi için önemli bir unsur olarak görülebilir, ki çünkü gerçek hayatı konu alan bir oyun modudur.

Özellikler;
  1. Sunucudaki karakter varlığı verilmemektedir! Sunucumuz hard roleplay düzeyinde rolü planlamaktadır.
  2. Sistemsel galeriler kapatıldı! Rol dünyasını canlandırmak için sıfır araçlar oyuncular tarafından açılmış galeriler tarafından satılacaktır, tabikide ikinci el araç satışları olacaktır.
  3. Sunucuda 5 adet meslek bulunmaktadır (balıkçılık dahil). Yeni meslekler eklenecektir, üzerinde çalışma-lar devam etmektedir.
  4. Level sistemi mevcuttur. Oyuncu karakterlerini internet sitesi üzerinden takip edebilecektir. Üzerindeki çalışma-lar devam etmektedir. [Alpha]

sadisen61

Anfänger

• »sadisen61« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Oktober 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 11. Oktober 2017, 19:35

Başarılar.
Herkes bir şansı hakeder.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 11. Oktober 2017, 19:46

Başarılar.

Depth

Süper Moderatör

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Sonntag, 29. Oktober 2017, 18:29

Nitrado'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Thema bewerten