You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male
  • "TypeR" started this thread

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

1

Tuesday, November 21st 2017, 12:28am

Hazır Destruction Derby ACL

Merhaba Arkadaşlar,

Birkaç gün önce Hazır Freeroam ACL isimli bir konu paylaşmıştım. Bunu paylaşma sebebim Facebook Grubumuzda yaptığım anketten kaynaklanıyor. Scriptleri paylaşmadan önce hangisi daha çok isteniliyorsa ona göre anket yapıyor ve sonuca göre paylaşım yapıyorum.Şimdi de yoğun talep üzerine Destruction Derby ACL'si paylaşıyorum.Bilmeyenler varsa kısaca anlatayım.
ACL; MTA sizde kurulurken otomatik olarak verilen "admin panel"'in çalışmasını sağlayan alternatif yönetici dosyasıdır. Bu dosya ile sunucuyu yönetmeyi sağlaması açısından bazılarına yetki verebilirsiniz. MTA size bu yetkileri sınırsız verir ve kısıtlamak elinizdedir.Ben size hazır halini veriyorum.DD'de ACL'de Kurucu vb. en üst düzey yetkiler olmaz.Tüm yetkiler tektir.Yani Moderatör,SüperModeratör,Admin dışında yetki yoktur.(Vip Server sahiplerinin kendi isteğiyle eklenir.) O yüzden Admin'de herşey açıktır ve birisine admin vermeniz için yeterince güvenmelisiniz.Ayrıca diğer yetkiler esnektir yani fazla kısıtlama yoktur.Aksi bir durumda bize patlamayın. Neyse fazla uzattık ben size scripti ve panel görüntülerini vereyim.Buyrun:

İndirmek için Buraya Tıklayın

Nasıl Kurarız?

Script'imizi önce Server durdurup daha sonra MTA dosya Konumu'nda
server>mods>deatmatch>acl.xml ile değiştiriyoruz.
Serveri yeniden başlattığımızda ise Admin Panel hazır olacaktır.

İyi Forumlar.

Rate this thread