You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ROEClanROE

Beginner

• "ROEClanROE" started this thread

Date of registration: Dec 5th 2017

• Send private message

1

Tuesday, December 5th 2017, 11:43am

Serveri Uzat Dedim Ve Yeni Server Aldi!!!

:cursing: :cursing: :cursing: ARKADAŞLAR NİTRADODA UNTURNED SERVERİM VAR VE 10 GÜNÜ KALMIŞTI UZAT DEDİM SATIN ALDIM VE BAKTIĞIMDA YENİ SERVER ALMIŞ BAŞKA OYUN OLARAK LÜTFEN YARDIM EDİN NASIL BİRLEŞTİREBİLİRİM

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Tuesday, December 5th 2017, 8:33pm

Merhaba,

Hatalı işlem olduğunu düşünüyorsanız Ticket-Destek ekibimize Destek Talebi gönderebilirsiniz. Unterned'de server sistemi ne bilmiyorum ama normal bir server gerekçelerine göre günü uzatılması lazım. Eğer işlem hatalı olduysa size gerekli yanıt verilecek ve hata düzeltilecektir.

İyi Forumlar.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

3

Thursday, December 7th 2017, 1:47am

Merhaba

Eğer "Süreyi Uzat" tıklamış olsaydınız direkt olarak süreniz uzardı ve işlemi onaylamadan öncede ekranda ÖNCEKİ - SONRAKİ işlem diye gösterir sizde ona göre onaylayarak işlemi yapardınız.

Siz "Kişi Sayısı Değiştir" bölümünden süreyi uzatmak istediğinizi çin 30 günlük bir server kiralamış oldunuz ve bu durumda da yine ÖNCEKİ - SONRAKİ işleme dikkat edip okumuş olsaydınız hata yapma şansınız olmazdı ve işlemi onaylamazdınız..

Genel olarak sistemde bu tip sorun yaşayanların tek problemi oradaki yaptıkları işleme onay vermeden önce "ya ben ne yapıyorum aceba şurda yazanlarıda bi okuyayım" dememeleri.. Okumuş olsanız her şey daha güzel olacak. Böylece dönüşü olmayan bir işlem yapmamış olacaksınız.

Saygılarımla...

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Rate this thread