Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

ulasse06

Anfänger

• »ulasse06« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Dezember 2017

• Nachricht senden

1

Samstag, 9. Dezember 2017, 20:16

Kredi ile vip alma

serverimde vip alıcaklar ama nasıl bi serverde gormuştum ininal para yatırıyordum veya telefonuna o oyunda kredi atıp vip alıyordum
onu bende yapmak istiyorum acil serverin eksikleri 2-3 tane kaldı biride bu :(

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Sonntag, 10. Dezember 2017, 13:35

Merhaba

Bunlar detaylı işlerdir, Web host - Alan Adı vb kiralayarak daha sonra sitenizi kurmalı ve entegrasyonlar yapmalısınız. Bu kadar detaylıdır ki herkes ve bilgisi olmayan yada az bilgisi olan bile yapamayacaktır. Dolayısı ile size tavsiyem onu kafaya takmayın.

Sizin bir Nitrado BAĞIŞ linkiniz var. O linki insanlara verin. Kendi Nitrado hesabından size bağış göndersin... Açıklamaya Serverınızdaki Adını yazar ve VIP almak istedigini söyler. Kredi size gelince size Mail ile bilgi gelir ve Bağış kontrolleri bölümünden de görebilirsiniz. Dolayısı ile ssizde hesaba kredi gelince oyundan VIP'i verirsiniz.

O kadar detaylar için uğraşırsanız ne doğru düzgün yapabilirssiniz ne de iyi bir server açabilirsiniz.

Bol şans...
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Güncelleme 18.01.2018: Gerçekten insanlar bu kadar asalak olmak zorunda mı?

intothewild26

Minecraft

• »intothewild26« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Januar 2018

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Samstag, 6. Januar 2018, 16:45

Merhaba,

Bunun için bir alan adı ve hosting lazım öncelikle size tavsiyem craftweb yada berkpw adlı php scriptlerini kullanabilirsiniz yapımcılarından satın alarak internet sitesini kurup ftb ile içine atabilirsiniz gerekli yerleri doldurup kullanabilirsiniz.
N I T R A D O

Thema bewerten