Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

dgncnx091

Anfänger

• »dgncnx091« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 15. Dezember 2017

• Nachricht senden

1

Samstag, 16. Dezember 2017, 12:21

Arma 3 Server kurulumu Yardım

Selamün Aleyküm,

Arma III rpg server kurulumu yapmak istiyorum fakat konularınızı araştırmama göre pek detaylı bilgi edinemedim. Nitrado için server kurulumuna yardım edebilecek bilgili arkadaşlar benimle irtiba geçebilirler mi ? İlginiz için Şimdiden Teşekkürler.

fastext

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. Dezember 2014

• Nachricht senden

2

Samstag, 16. Dezember 2017, 21:01

server

altislife server kurulumu basit bir iş değildir öncelikle script paketlerine ihtiyacın var ondan sonra ise onları editlemeye onları editlemek için ise program diline hakim olman lazım eğer bunları yapamazsan diğer normal serverlardan bir farkın kalmaz 1 ay sonra kapatırsın, öncelikle elimde bir altislife script paketi var ister isen fiyatta anlaşabiliriz, eğerki coop server kurmak istersen sana ücretsiz yardımcı olurum

steamım : http://steamcommunity.com/id/Le-Petit/

EserOsuran

Anfänger

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2017

• Nachricht senden

3

Sonntag, 17. Dezember 2017, 15:56

AltisLife Script paketleri satıyorum altistürk,SonAltis, v.b v.b istersen belirli bir ücrette anlaşıp seninle çalışabilirim

Thema bewerten