Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

erenali11

Anfänger

• »erenali11« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2017

• Nachricht senden

1

Freitag, 22. Dezember 2017, 23:17

Vanilla serverimi nasil bukkite donustururum

Merhaba ben setverime plugin yuklemek istiyorum ama bukkit oldugu icin olmuo nasil cevirebilirim?tesekkurler...

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Freitag, 22. Dezember 2017, 23:41

Merhaba

Panelinize giriş yapın
Sol menülerde en altta Oyun Değiştir butonuna tıklayın.
Oyun Arama bölümüne "bukkit" yazın. Otomatikmen önünüze çıkacak ve başarılı şekilde yükleme yapabileceksiniz.

İyi oyunlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

erenali11

Anfänger

• »erenali11« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2017

• Nachricht senden

3

Samstag, 23. Dezember 2017, 06:37

Peki bunu yapinca kayitli harism silinirmi kaydi var yani back bisi varya o vat bi kere yanlislikla silmistim panelden geri aldim

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

4

Samstag, 23. Dezember 2017, 15:14

O vanillada kalır.
Bukkit sıfırdan açılır.

Bukkit tamamen yüklendikten sonra panele giriş yapıp "Dünya Yönetimi" bölümüne tıklarsanız eğer Vanillada bulunan Dünya'yı orada görebilirsiniz ve bukkite kopyalayabilirsiniz.

Harita versiyonları aynı olması, performans açısından iyi olur. Bunun anlamı: Vanillada iken 1.12 haritasını yaptıysanız bukkitte de o sürümü kullanmanız gerekli demektir.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten