You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

destur

Beginner

• "destur" started this thread

Date of registration: Jun 12th 2017

• Send private message

1

Saturday, January 6th 2018, 12:42am

MTA:SA 'da Destruction Derby Sunucuma Backup yapamıyorum Yardım Eder Misiniz Lütfen.

MTA: SA'da uzun süredir sunucu sahibiyim,sunucumda bir takım sorunlar nedeni ile backup yapmak zorunda kaldım fakat ilk denememde çok uzun sürdüğü için iptal ettim tekrar denemelerimde backup yapmadı.Sunucuyu eski haline çevirmem lazım oyuncuların istatistikleri çok önemli yardımlarınızı bekliyorum :(

Aldığım hata: Bir hata oluştu lütfen tekrar dene. Hata tekrar tekrar oluşursa Destek Ekibine ulaşın.

Sunucumu 05.01.2018 Tarihine geri almak istiyorum en son backup yetkili kişiler yardımcı olursanız çok sevinirim.

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Saturday, January 6th 2018, 3:42am

Merhaba,

Sistemsel olarak backup'da hata olabilir, Destek Talebi açarak sorununuzu açıkça belirtin size yardımcı olunacaktır.

İyi Forumlar.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

3

Saturday, January 6th 2018, 10:58pm

Merhaba

Hayır sistemde çok hızlı kararlar verip ard arda işlemler yaptığınız için sorunlar yaşıyorsunuz.

Sistemdeki bir işlemi bir kere yapıp çok uzun sürsede o işlemin otomatik bitmesini beklemek zorundasınız. İşleme müdahale ederek Yeniden Başlatma yada Durdurma işlemleri yapılırsa o zaman hem mevcut işlem aksar hemde kayıtlar bozulur.

Ayrıca, genellikle insanlar DataBase backupları almaktadır. Database Backup ı bu tip oyunlarda hiç bir geçerliliği yoktur. Boştur. Boş bir DataBase backup ı almak ise serverı durmadan yeniden başlamasına ve açılmamasına sebep olur.

Bir backup almak isteniyorsa Oyun Backup ı alınmalıdır ve yükleme bitene kadarda müdahale edilmemelidir.

Sistem ard arda yaptığınız işlemler bitmediginden dolayı zamanla sonraki işlemleri kabul etmez ve "Bir hata oluştu lütfen tekrar dene. Hata tekrar tekrar oluşursa Destek Ekibine ulaşın." diye size bir mesaj gönderir.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Rate this thread