You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Tydeus

Beginner

• "Tydeus" started this thread

Date of registration: Jan 4th 2018

• Send private message

1

Monday, January 8th 2018, 10:12pm

minecaft skyblock map acil!

beyler çok acil bakarmısınız şimdi ben skyblock serverime map yüklüyicem ama normal dosyayı atınca kbl etmiyor bende multiverse-core den world açıyorum atıyorums spawn diye bir map açtım sonra bu mapin içine atıyorum yapılı map dosyaları sonra oluyor herşey oyuna mapde geliyor ama /save-all yani saveliyim derken savelemiyor oto flnda savelemiyor aradan 1 2 gğn geçiyor map gidiyor yardım edermisiniz nasıl yapıcam !!!

• "Cenker5206" is male

Date of registration: May 4th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Monday, January 8th 2018, 10:34pm

Merhabalar,

Yaşadığınız sorunu daha açık ve net bir şekilde söyliyebilirmisiniz.
Teşekkürler.
N I T R A D O !

Tydeus

Beginner

• Send private message

3

Monday, January 8th 2018, 11:44pm

map

bakın şimdi ben skyblock serverime map yüklüyicem , ama direk dosyayı atınca olmuyor[map dosyası],bende multiverse-core den bir dünya oluşutruyorum onun map dosyasının içine atıyorum[hazır mapı] sonra oyuna girdigimde o worlde gidiyorum multivorse-core sayesinde bakıyorum olmuş , ama save atamıyorum ne otomatik nede normal save atamıyorum !

Tydeus

Beginner

• Send private message

4

Tuesday, January 9th 2018, 10:26am

bu işte

Merhabalar,

Teşekkürler.
Merhabalar,

Teşekkürler.

bakın şimdi ben skyblock serverime map yüklüyicem , ama direk dosyayı atınca olmuyor[map dosyası],bende multiverse-core den bir dünya oluşutruyorum onun map dosyasının içine atıyorum[hazır mapı] sonra oyuna girdigimde o worlde gidiyorum multivorse-core sayesinde bakıyorum olmuş , ama save atamıyorum ne otomatik nede normal save atamıyorum !

[list][*][/list]

• "Cenker5206" is male

Date of registration: May 4th 2016

• Send private message

5

Tuesday, January 9th 2018, 12:37pm

Merhabalar,

Kullandığınız pluginleri öğrenebilirmiyim.
N I T R A D O !

• "intothewild26" is male

Date of registration: Jan 3rd 2018

• Send private message

6

Tuesday, January 9th 2018, 4:16pm

Merhabalar,

Yüklemiş olduğunuz "Multiverse-Core" plugini doğru çalışmıyor yada bozuk olabilir lütfen başka bir yerden indirip onu yükleyin ve deneyin eğer aynı hatayı veriyorsa bize bildirmeyi unutmayın.
N I T R A D O

Rate this thread