Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

b3y4z

Anfänger

• »b3y4z« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. Februar 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 23. Januar 2018, 19:58

Sunucuya yeniden oyun yükleme

Sunucu kendi kendini sürekli resetliyor herhangi bir oyunu tekrar yüklememe izin vermiyor

"There is already a running game switch action, please wait" hatasını alıyorum saatlerdir durum bu sekilde. :cursing:

b3y4z

Anfänger

• »b3y4z« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. Februar 2017

• Nachricht senden

2

Dienstag, 23. Januar 2018, 21:45

1 saatir 300 mb oyunu ssd sunucusuna yükeleyemedi hala beklemekteyim birileri ilgilenebilir mi artık? :cursing:

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Dienstag, 23. Januar 2018, 23:28

Merhaba

Çok fazla ard arda işlem yapmışsınız ve ayrıca Mod değiştir yaptığınız için Oyun Modunda değişim yapmaya çalışıyor. Hem Hesabınız üzerindne hemde panelden yükleme yaptığınızdan dolayı sıkışıyor ve yükleme daha uzuyor.

İşlemlerinizi 1 kere yapıp beklemezseniz ve ard arda işlem emri verirseniz yyaşadığınız bu durum elbette normal.
Burada yapmanız gereken tek şey var. O da -> beklemek.

Olmuyor diye yine restart atar durdurur başlatır bir şeyler yaparsanız oyun dosyaları yüklenemez ve yarım kalır. Sonrasında ise boş bir döngüde dolanıp durur serverınız.

Umarım açık bir şekilde anlatabilmişimdir.

Bir probleminiz olursa teknik konular için ticket açmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla...

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten