Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

ormanbircan

Anfänger

• »ormanbircan« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. Februar 2018

• Nachricht senden

1

Freitag, 23. Februar 2018, 15:49

Erişimim kapatıldı

Merhaba,

Anlık 500 oyunculu bir metin2 private serverim mevcut.Oyuncular dosyaları indirince oyuna giriş yapabiliyor.Bunu sizden aldığım hizmet ile sağlıyordum ancak şuan da erişimim kapatıldı.Dosyalarımı ve oyuncuları taşıyabilmem için bana kısa bir süreliğine tekrardan erişim izni vermeniz gerekiyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Freitag, 23. Februar 2018, 23:00

Merhaba

FastDL dosya depolama veya indirme yaptırma aracılığı olarak kullanılamaz.
FastDL'nin kullanım amacı GameServer için Map - Mod - Meteryal - Skinler - Pluginler - Scriptlerin serverlara daha hızlı indirilmesi içindir.

Yaptığınız işlem çok fazla trafik harcamış olmalı ki sistem tarafından kapatılmıştır. Kapatılan bu hesaplar maalesef açılmaz.

Üstelik Metin2 PVP serverı açmak yasal değil. Oyun yapımcıları tarafından izin verilmeyen bir durumdur. Bu konuda size yardımcı olamayacağız.

İyi günler.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten