Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich
  • »F.Evci!« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

1

Montag, 26. Februar 2018, 18:01

Resmi Minecraft Serverı - İDARECİ ALIMI

Merhaba

Nitrado Türkiye'nin, Resmi Minecraft Serverını temsil edecek şekilde, 50 slotluk serverımızı; Hazırlayacak, yönetecek, yürütecek ve sorunsuz bir şekilde işleyişini sağlayacak ekibe ihtiyacımız var.

Eğer senin güçlü bir ekibin varsa ve bu görevi üstlenmek isterseniz buraya yorum gönderin.

Sormak istediğiniz sorular varsa bize sormaktan çekinmeyin. Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

felipeflexxx

Anfänger

• »felipeflexxx« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Februar 2016

Beruf: Bilişim Teknolojileri'nde Öğrenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 27. Februar 2018, 08:37

Merhaba, daha önce çoğu sunucuda yetkili oldum, rehber-moderatör-admin vb. Oyun içi normal ve plugin komutlarından anlarım. Çok plugin bilgim yok ama belirli pluginlerden anlarım mesela chestcommands, worldedit, worldguard ve birkaç plugin daha. Ayrıca eski Nitrado yetkilisi Süleyman Doğruer'in server'ında yetkiliydim. Onun serverında da rehber moderatör admin gibi yetkilere de sahip oldum. Yani çok profesyonel sayılmam ama çokta acemi değilim. Aranıza katılmak isterim, iyi günler. :)

BroJuva

Anfänger

• »BroJuva« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. Februar 2018

• Nachricht senden

3

Dienstag, 27. Februar 2018, 17:20

Ben ve ekibim bu göreve adayız

Merhaba,daha önce defalarca ekiple kendimiz sunucu sahibi olduk ve yönettik, birçok sunucuda yetkili olup birilerine yardımda ettik. Plugin,skript bilgilerimiz vardır günün çoğunu bilgisayar başında geçiren bir ekibiz,eğersizin bize sormak istediğiniz birşey varsa veya daha detaylı görüşmek isterseniz skype adresim bro.juva

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

• Nachricht senden

4

Dienstag, 27. Februar 2018, 18:09

Merhaba BroJuva

TS3 Kullanıyor olmanız bizim için önemli. Genellikle TS3'de bulunuyoruz. Resmi serverımızı yönetecek kişilerinde TS3'de aktif olmalarını isterim.

Server süresi vb bizim tarafımızdan arttırılıyor, siz ise Nitrado'ya yakışır şekilde ayarlayıp ve sempatik bir server kurarak onu yönetmeniz. Tabiki sadece kendi ekibiniz olacak. Bizler müdhaale etmeyeceğiz ve karışmayacağız.

TS3 IP: Nitradoturkiye.nitrado.net
Uğrarsanız konusuruz detaylı şekilde.

Sevgiler

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

MhmmT

Schüler

• »MhmmT« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Samstag, 3. März 2018, 11:35

Benim bir sunucum var fakat bulunduğum bölgede hat olmadığı için sunucumu halka açma işlemini yapamıyorum. Bu yüzden cloud server kullanmam zorunluluk oldu. Sunucuma şimdiye kadar yapılmış olanlardan daha nitelikli misafir-kayıt sistemi, rütbe sistemi, ekonomi sistemi, arazi sistemi, takım sistemi, meslek sistemi, küçük oyunlar (Şuan sadece spleef ve paintball) sistemi kodladım (Tamamı kendi yapımım). Benim bir ekibim yok; bu açığımı kapatmak için oyun içi rehberlik yapması adına uygulamalar kodladım. Oyuncular gerek ilk yapılan görevlerinde gerek yardımcı npclerden oyun içi bilgi alabiliyorlar. Oyun sohbetini düzenlemesi açısından yine kodlamalarda bulundum. Kodlarımın ram veya hafıza sıkıntısı yaşatacağını düşünmüyorum. TS3 Kullanabilirim fakat sürekli değil çünkü bilgisayarımı ancak salonda (aile ortamında) kullanabiliyorum. Eğer sunucuma herhangi bir şekilde zorlama etkide (oyun içi yapmış olduğum satışlara, sunucu yönetim şeklime, ekibime, oyuncuma, kodlarıma vb.) bulunmayacaksanız, sunucudaki tek söz ve paylaşım hakkı olan kişinin ben olduğumu doğrulayacaksanız ve TS3 durumum sizin için sorun teşkil etmiyorsa bu görevi üstlenmeyi, sizinle çalışmayı çok isterim. Ayrıca güvenilir kişilerle sizin referansınızla ekip oluşturmaktan da mutluluk duyarım. Saygılar.

yigit12345

Anfänger

Registrierungsdatum: 4. März 2018

• Nachricht senden

6

Sonntag, 4. März 2018, 17:16

Merhaba Sayın NitradoTR Sahipleri , Yetkilileri ; Sunucunuzu Yönetmek İçin Başvurmak İstedim.
Kendi Ekibim Var 5 Senedir Minecraft Oynuyorum Son 3 Yıldır'da Sunucu İşleri Ve Skript Editleme İşleri İle Uğraştım
Konu'yu Görünce Başvurmak İstedim.
Ts3 , Skype , WhatSapp , Facebook Gibi Sosyal Medya Kullanıyorum.
Teşekkürler.
İyi Forumlar.
Ts3 : YigitSglm
Minecraft : Nazlim_SP

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

• Nachricht senden

7

Montag, 5. März 2018, 19:35

Merhaba arkadaşlar..

İlginize teşekkürler,
Server yönetimi için seçim yapıldı.

Eğer ilerleyen zamanlarda yeniden ihtiyaç duyulursa sizlere buradan bilgi verilecektir.

Saygılarımla.