You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male
  • "F.Evci!" started this thread

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

1

Monday, February 26th 2018, 6:01pm

Resmi Minecraft Serverı - İDARECİ ALIMI

Merhaba

Nitrado Türkiye'nin, Resmi Minecraft Serverını temsil edecek şekilde, 50 slotluk serverımızı; Hazırlayacak, yönetecek, yürütecek ve sorunsuz bir şekilde işleyişini sağlayacak ekibe ihtiyacımız var.

Eğer senin güçlü bir ekibin varsa ve bu görevi üstlenmek isterseniz buraya yorum gönderin.

Sormak istediğiniz sorular varsa bize sormaktan çekinmeyin. Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

• "felipeflexxx" is male

Date of registration: Feb 1st 2016

Occupation: Bilişim Teknolojileri'nde Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, February 27th 2018, 8:37am

Merhaba, daha önce çoğu sunucuda yetkili oldum, rehber-moderatör-admin vb. Oyun içi normal ve plugin komutlarından anlarım. Çok plugin bilgim yok ama belirli pluginlerden anlarım mesela chestcommands, worldedit, worldguard ve birkaç plugin daha. Ayrıca eski Nitrado yetkilisi Süleyman Doğruer'in server'ında yetkiliydim. Onun serverında da rehber moderatör admin gibi yetkilere de sahip oldum. Yani çok profesyonel sayılmam ama çokta acemi değilim. Aranıza katılmak isterim, iyi günler. :)

BroJuva

Beginner

• "BroJuva" is male

Date of registration: Feb 27th 2018

• Send private message

3

Tuesday, February 27th 2018, 5:20pm

Ben ve ekibim bu göreve adayız

Merhaba,daha önce defalarca ekiple kendimiz sunucu sahibi olduk ve yönettik, birçok sunucuda yetkili olup birilerine yardımda ettik. Plugin,skript bilgilerimiz vardır günün çoğunu bilgisayar başında geçiren bir ekibiz,eğersizin bize sormak istediğiniz birşey varsa veya daha detaylı görüşmek isterseniz skype adresim bro.juva

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

• Send private message

4

Tuesday, February 27th 2018, 6:09pm

Merhaba BroJuva

TS3 Kullanıyor olmanız bizim için önemli. Genellikle TS3'de bulunuyoruz. Resmi serverımızı yönetecek kişilerinde TS3'de aktif olmalarını isterim.

Server süresi vb bizim tarafımızdan arttırılıyor, siz ise Nitrado'ya yakışır şekilde ayarlayıp ve sempatik bir server kurarak onu yönetmeniz. Tabiki sadece kendi ekibiniz olacak. Bizler müdhaale etmeyeceğiz ve karışmayacağız.

TS3 IP: Nitradoturkiye.nitrado.net
Uğrarsanız konusuruz detaylı şekilde.

Sevgiler

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

MhmmT

Trainee

• "MhmmT" is male

Date of registration: Jun 3rd 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

5

Saturday, March 3rd 2018, 11:35am

Benim bir sunucum var fakat bulunduğum bölgede hat olmadığı için sunucumu halka açma işlemini yapamıyorum. Bu yüzden cloud server kullanmam zorunluluk oldu. Sunucuma şimdiye kadar yapılmış olanlardan daha nitelikli misafir-kayıt sistemi, rütbe sistemi, ekonomi sistemi, arazi sistemi, takım sistemi, meslek sistemi, küçük oyunlar (Şuan sadece spleef ve paintball) sistemi kodladım (Tamamı kendi yapımım). Benim bir ekibim yok; bu açığımı kapatmak için oyun içi rehberlik yapması adına uygulamalar kodladım. Oyuncular gerek ilk yapılan görevlerinde gerek yardımcı npclerden oyun içi bilgi alabiliyorlar. Oyun sohbetini düzenlemesi açısından yine kodlamalarda bulundum. Kodlarımın ram veya hafıza sıkıntısı yaşatacağını düşünmüyorum. TS3 Kullanabilirim fakat sürekli değil çünkü bilgisayarımı ancak salonda (aile ortamında) kullanabiliyorum. Eğer sunucuma herhangi bir şekilde zorlama etkide (oyun içi yapmış olduğum satışlara, sunucu yönetim şeklime, ekibime, oyuncuma, kodlarıma vb.) bulunmayacaksanız, sunucudaki tek söz ve paylaşım hakkı olan kişinin ben olduğumu doğrulayacaksanız ve TS3 durumum sizin için sorun teşkil etmiyorsa bu görevi üstlenmeyi, sizinle çalışmayı çok isterim. Ayrıca güvenilir kişilerle sizin referansınızla ekip oluşturmaktan da mutluluk duyarım. Saygılar.

yigit12345

Beginner

Date of registration: Mar 4th 2018

• Send private message

6

Sunday, March 4th 2018, 5:16pm

Merhaba Sayın NitradoTR Sahipleri , Yetkilileri ; Sunucunuzu Yönetmek İçin Başvurmak İstedim.
Kendi Ekibim Var 5 Senedir Minecraft Oynuyorum Son 3 Yıldır'da Sunucu İşleri Ve Skript Editleme İşleri İle Uğraştım
Konu'yu Görünce Başvurmak İstedim.
Ts3 , Skype , WhatSapp , Facebook Gibi Sosyal Medya Kullanıyorum.
Teşekkürler.
İyi Forumlar.
Ts3 : YigitSglm
Minecraft : Nazlim_SP

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

• Send private message

7

Monday, March 5th 2018, 7:35pm

Merhaba arkadaşlar..

İlginize teşekkürler,
Server yönetimi için seçim yapıldı.

Eğer ilerleyen zamanlarda yeniden ihtiyaç duyulursa sizlere buradan bilgi verilecektir.

Saygılarımla.