You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

adbaro55

Beginner

• "adbaro55" started this thread

Date of registration: Apr 29th 2018

• Send private message

1

Sunday, April 29th 2018, 6:06pm

Mta Oyunculara Işinlanmayi Kapatma

Beyler F1'de haritaya tıklayınca orada benim ismime cift tıklayınca adamın yanıma gelmesini istemiyorum nasıl yapabilirim? ?(

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Sunday, April 29th 2018, 7:40pm

Merhaba,

F1 içinde warp gibi oyuncularla alakalı ışınlanma fonksiyonlarını deaktif etmeniz gerekiyor, bu da oldukça karışık olacaktır.
Bilgili birisinden yardım almayı deneyin, diğer türlü kurcalayıp bozmayın panelinizi.

İyi Forumlar.

adbaro55

Beginner

• Send private message

3

Monday, April 30th 2018, 9:34pm

Yardım Edebilirmisin

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

4

Monday, April 30th 2018, 9:56pm

Bu aralar çok meşgul olduğumdan dolayı kendi işlerime koşturmaktan başkalarına zaman ayıramıyorum.
Eğer Forum yetkilileri reklam olarak algılamazsa 'da Destek Konusu açabilirsin, orada oldukça fazla sayıda bilgili insan var ve sana yardımcı olacaklardır.

This post has been edited 1 times, last edit by "AhmetHakan" (May 1st 2018, 8:52pm)

adbaro55

Beginner

• Send private message

5

Tuesday, May 1st 2018, 8:03am

Tamam Teşekkür Ederim

Rate this thread