Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

EnginCR

Anfänger

• »EnginCR« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. Juni 2018

• Nachricht senden

1

Dienstag, 12. Juni 2018, 10:36

Ark: Survival Evolved Mobile Server Kurulumu Olabiliyormu ??

Merhaba, ben Server Alıcam ama bilgisayarım yandı benim, server mobilede açılabilir mi ?? Yada Serveri mobilde alsam aktif kalırmı yani açık kalır mı ?? Youtube kanalım var seri yapmak istiyorum ancak server kurmak ücretli ama pc yok. Bana enginchannelyt@gmail.com Mail'e Ulaşırsanız sitenizin tanıtımını Yaparim İsterseniz. Yukarıdaki E-Postaya Mesaj Atarmısıniz.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 14. Juni 2018, 01:14

Merhaba EnginCR

Teklifin için teşekkür ederiz.

ARK:SE Mobile versiyonunu şuanda sunmuyoruz. Gelecekte sunarsak bunu Facebook sayfamızdan ve ya Haber Makalemizden duyuru olarak görebilirsiniz.

Ayrıca sponsorluk yapabilmemiz için en az 10 k aboneli bir kanala sahip olman gerekmektedir. Kanalın henüz bunun için yeterli değil.

Başka bir sorunuz olursa bize sormaktan çekinmeyin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tekrar teşekkürler

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten