Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] Cs_Go

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

swimcan

Anfänger

• »swimcan« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juni 2018

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 13. Juni 2018, 13:35

Cs_Go

Arkadaşlar iyi günler ,

Oyunla ilgili ufak bir sorunum var. Local networkte (ofisimizde ) oyunun kuran bilgisayarın ip adresini bilmediğimizi varsayıyorum.Bu kişinin kurduğu oyunu nasıl görebiliriz.Yani oyunun önceki versiyonlarında ağdaki kurulu olan oyunları sıralıyordu ve biz bağlanıyorduk ancak burda direk connect komutu ve ip adresini girerek bağlanıyoruz.Bu ip adresini bilmediğimizi varsayıyorum oynanmata olan oyunu nerden görüp bağlanabiliriz ? Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Hepinize iyi günler.

mrthn9876

Minecraft - CS:GO

• »mrthn9876« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. September 2015

Beruf: Elektrik-Elektronik

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 13. Juni 2018, 22:16

Eğer aynı internet yani ortak ağ ile bağlanıyorsanız server i kuracak olan arkadaşınız normal botlara karşı oynan bir oyun kurmuş varsayıyoruz.Bağlanmak isteyen arkadaşlar aynı ortak ağ içersinde varsayarak. Csgo'da topluluk sunucularında L-A-N (Local Area Network: yerel ağ) kategorsine girerse zaten arkadaşınızın kurmuş olduğu server gözükür.

Norvan-Survival » Çok Yakında!

Verwendete Tags

cs go

Thema bewerten