You are not logged in.

[YARDIM] Cs_Go

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

swimcan

Beginner

• "swimcan" started this thread

Date of registration: Jun 13th 2018

• Send private message

1

Wednesday, June 13th 2018, 1:35pm

Cs_Go

Arkadaşlar iyi günler ,

Oyunla ilgili ufak bir sorunum var. Local networkte (ofisimizde ) oyunun kuran bilgisayarın ip adresini bilmediğimizi varsayıyorum.Bu kişinin kurduğu oyunu nasıl görebiliriz.Yani oyunun önceki versiyonlarında ağdaki kurulu olan oyunları sıralıyordu ve biz bağlanıyorduk ancak burda direk connect komutu ve ip adresini girerek bağlanıyoruz.Bu ip adresini bilmediğimizi varsayıyorum oynanmata olan oyunu nerden görüp bağlanabiliriz ? Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Hepinize iyi günler.

mrthn9876

Minecraft - CS:GO

• "mrthn9876" is male

Date of registration: Sep 4th 2015

Occupation: Elektrik-Elektronik

• Send private message

2

Wednesday, June 13th 2018, 10:16pm

Eğer aynı internet yani ortak ağ ile bağlanıyorsanız server i kuracak olan arkadaşınız normal botlara karşı oynan bir oyun kurmuş varsayıyoruz.Bağlanmak isteyen arkadaşlar aynı ortak ağ içersinde varsayarak. Csgo'da topluluk sunucularında L-A-N (Local Area Network: yerel ağ) kategorsine girerse zaten arkadaşınızın kurmuş olduğu server gözükür.

Used tags

cs go

Rate this thread