Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Donnerstag, 14. Juni 2018, 15:45

Sunucu Şikayeti ve Kapatılma İsteğim

Şimdi bunlar bizim gibi normal bir oyuncuya edit denilen normalde yapılması zor olan eşyaları parayla satın aldırıyorlar veya ihtiyaç olarak. Sonra da bir kaç gün sonra bizden habersiz yetkililer bizden çalıyolar veya alıyorlar. Ve bizim suçumuzdan kaynaklanmadığı halde. Bu yaptıkları sahtekarlığa giriyor.

---------------

Sunucularında bizim gibi normal oyunculara savaş esnasında (oyun terimiyle vs esnasında) OP'a sahip olan bir yetkilinin (kurucu, moderatör, rehber) yan hesabıyla /invsee komutunu yazıyor, kısacası savaş esnasında kullanılmaması gereken bir komut kullanıyor OP'a sahip bir yetkili. Ve bilindiği gibi /invsee komutunu sadece OP'a sahip kişiler kullanabiliyor.

---------------

Benim bu seneyle birlikte geçen seneki yazdan beri almış olduğum 3 tane normalde yapılamayan (oyun terimiyle EDİT) kazmayı benimelimden çalıyorlar veya alıyorlar. Ve benim paramı o kurucu kendi cebine almış oluyor ve benim aldığım şeyi alıp geri vermiyor. Üstüne almadığına dair yemin ediyor bile. Ve kuzenime vermiş olduğum edit denilen kazmayla benim edit denilen kazmam aynı anda kayboldu, daha doğrusunu demek gerekirse ÇALINDI !!

---------------

Bunların sunucusu ayrıca Faction Minecraft 1.8 Sunucusu. Sunucuda orman warp'ında wg denilen şeyi (ormanda kırılmaması gereken bir yere komut yazıp oranın kimse tarafından kırılmamasını sağlamak)
bize tonlarca kez söylemelerine rağmen wg denilen şeyi atmadılar.
Yaptıkları kaçıncı sahtekarlık oluyor artık bilemiyorum.

---------------

Sunucunun kurucusu zaten ben para verdiğimden bu yana 125 Liramı aldı ve gerekeni vermedi. Sağolsun sunucuda da primciliğini ]göstermişti. Parayla aldığım birşeyi 1 yada 2 gün sonra artık bilmiyorum birkaç gün sonra benden alıyor ve almadım diye yalanlar uyduruyor.]Vermiş olduğum paranın geri iadesini bir şekilde istiyorum. Artık yarısı bile iade edilirse kar LÜTFEN ! GEREKİYORSA SUNUCUSUNU KAPATIN !! BUNUN GİBİLERE SUNUCU VERMEKLE HATA EDİYORSUNUZ !

---------------

Bana Destek Çıkan ve Aynı Şekilde Maruziyete Uğramış Arkadaşlarım da Var Onları da Çağıracağım Şahit Olarak Sunucusunu Kapattıracağım..

---------------

GEREKİRSE BANA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALDIRIP ATTIRABİLİRSİNİZ SİZE HEMEN ALABİLİRİM.

BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER.

Discord --> St.Mert/6.1#9815
E-Posta --> mertpoyraz2002@gmail.com
Skype --> mert2002002

---------------

O Kurucunun da Ulaşabileceğiniz Adresleri

Minecraft Sunucusu --> Play.GraveGuard.Net
Discord Sunucusu --> https://discord.gg/6Np86Q
Sunucunun Kurucusunun Discord'u --> MD_Optional#3450
Sunucunun Kurucusunun Skype'ı --> live:cd.optional
Sunucunun Kurucusunun Facebook'u --> www.facebook.com/GraveGuardTR

Depth

Süper Moderatör

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 15. Juni 2018, 10:55

Merhaba, bahsettiğiniz sunucunun sahibiyim, aşağıda cevaplar verilmiştir.

Edit kazmanız nasıl aynı anda kaybolabilir, hiçbir yetkili sizden birşey almaz ve alamaz.

/invsee komutu rehberlere verilmemiştir, savaş esnasında o komut hiçbir şekilde kullanılamaz!

Discord üzerinden sana birkaç soru sordum ve dediklerine göre çalınması veya kaybolması imkansız.

O dediğiniz bölge zaten korunmakta, kırılamaz.

Nasıl bu fikre varabildiniz anlamış değilim, hiçbir oyuncudan hiçbir şekilde kendisine ait olan birşeyi almayız!

Bir kereliğinde /Chest sıfırlanmıştı, o sebebten dolayı gitmiş olabilir.

Kazmanız verilmiştir, bir daha kaybolursa verilmeyecek ve hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayınız!

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Freitag, 15. Juni 2018, 11:18

Merhaba

Eğer bir sunucuda ADALETSİZ bir yönetim olduğunu düşünüyorsanız o sunucuda oynamazsınız. Sunucu sahibi ve ya yetkilileri herkese ADALETSİZ davranıyorsa, sunucuda kimse oynamadığı zaman, sunucuyu kapatıp gidecektir. Yani siz o sunucuda oynamayı kendiniz tercih ediyorsunuz.

Bu tip şikayetler değerlendirmeye alınmamakta ve işlem yapılmamaktadır. Her sunucu sahibi sunucusunda istediği oyuncuyu oynatabilir, istediği oyuncuyu oynatmaz. Bu bizim karışabileceğimiz bir şey değil.

Sunucudan mutsuzsanız yüzlerce sunucu bulabilirsiniz, başkasında oynayabilirsiniz.

Bu tip şikayetlerin yeri bu forum değil, sunucu SAHİBİDİR. Kendisine bu şikayetlerinizi özelden yapabilirsiniz.

Saygılarımla

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

4

Samstag, 16. Juni 2018, 19:52

Cevabınız için teşekkür eder, konumu sonlandırmak istiyorum.

:)

Thema bewerten