Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

eylon1108

Anfänger

• »eylon1108« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. Dezember 2016

• Nachricht senden

1

Freitag, 15. Juni 2018, 20:28

Sunucu

Merhaba Iyi Aksamlar Nitrado Ailesi Sizlerle Bir Sorunumu Paylasmak Istiyorum Oncelikle Sunucuya Restart Attigim Zaman 1 Saat Gecmesine Ramen Restart Yeni Atiliyor Bu Sorundan Cok şikayetciyim Ve Uzun Suredir Sunucuma Giris Saglamiyordum Simdi Restart Attım Ve Sunucuya Baglanamıyorum ? Cok Kotu Bir Hostunuz Var Ne Yapmam Lazım Hizmetten Hic Memnun Degilim :( :!: :?: :evil:

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Freitag, 15. Juni 2018, 23:28

Merhaba,

Sorununu bizlerle paylaşmaktan ziyade firmayı gömmeye konu açmış gibisin fakat biz yine insanlık yapıp yanıt atalım.
Nitrado bazı sunucular için altyapıyı kendi sağladığı gibi bazı altyapıları da başka şirketlerden ediniyor, dolayısıyla zaman zaman gecikmeler olabilir ki keza Nitrado bunun hakkında Yeniden Başlat veya Durdur butonunun yanına bağıra bağıra kendine yer edinen "Sunucu restartlanması bir kaç dakika sürebilir, lütfen sabredin" ibaresini koyuyor. Sen de diğer insanlar gibi bekleyebilirsin, genellikle bu gecikme Alman tarafında oluyor fakat yine de 1 saat oluyorsa en azından Ticket atarak detaylı bilgi almaya çalışabilirsin.

İyi Forumlar.

eylon1108

Anfänger

• »eylon1108« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. Dezember 2016

• Nachricht senden

3

Samstag, 16. Juni 2018, 08:15

Yani Ben Burada Sizi Gömmüyorum Ben Sadece Şikayetimi Sizlere Sunuyorum Bİrde Konuşurken Saygı Çerçevesinde Ve Resmi Konuşursanız Emin Olun Daha İyi Bir Hizmet Sunabilirsiniz Ayrıca Şuan Benim Açtığım Konu Birnevi Ticket Görevi Görüyor Sizleri Arayalım Diyorum Birisi Almanya Diğeri Başka Bir Ülke Telefon Numarası Vermişsiniz Hem 3 Katı Daha Pahalı Hemde Bağzen Telefonlar Açılmııyor Birde Türkiye Sunucusuyuz Diyorsunuz Ben Şuan Sizleri Gömmeye Veya Sinirlendirmeye Gelmedim Ben Sadece Şikayetlerimi Sizlerle Paylaşıyorum Ve Bir Çözüm Arıyorum Birdahaki Cevabınızda Saygı Ve Resmi Çerçeveyi Aşmazsanız Sevinirim.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

4

Samstag, 16. Juni 2018, 12:53

Benimle bu kadar üstten konuşmana gerek yok çünkü ben buranın çalışanı değilim, ben sadece forum kullanıcısıyım.
Önceden çalıştığım bu yerde yetkililer geç baktığı için ufak bir mesaj yazdım ki anlatmaya çalıştığım burası oyun sorunları hakkında bir platformdur genelde, Ticket ise sistemsel problemler ile alakalı doğrudan yardım bölümüdür. Burada hizmeti istediğin kadar aşağılayabilirsin en fazla bir iki muhatapın olur, resmi dille konuşmama gerek yok yani. Telefonla ulaşamayanlar veya sesli destek almak isteyenler için Teamspeak ve Discord Sunucuları açıldı, oraları da kullanabilirsin. Lütfen daha fazla konuyu uzatarak rahatsızlık verme, teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

5

Samstag, 16. Juni 2018, 12:59

Merhaba eylon1108

Forum'da bu şekilde yaşadığınız teknik konular için cevap bulmanız oldukça zor olabilir. Destek bölümüne ticket açtığınız zaman sorununuz daha hızlı çözülecektir.

Eğer restart zamanları uzuyorsa oyuna bağlı olarak bu durumun sebepleri değişebilir.
Örneğin Pluginler modlar veya bozuk dosyalar yüzünden sistem kendini başlatamaya bilir.

Yani en önemlisi bu sorunun kaynağını oyun logs dosyasındaki loglarınızı kontrol etmeniz uygun olur.

Eğer hala düzeltemiyorsanız Ana Sayfa üzerinden DESTEK bölümüne tıklayıp bir ticket açarak detaylı probleminizi belirtmeniz size yardımcı olabilmemiz açısından yeterlidir.

İyi Bayramlar

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten