Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

sTaTEK

Anfänger

• »sTaTEK« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. Juli 2018

• Nachricht senden

1

Montag, 2. Juli 2018, 12:42

Uzun Başlık Yönetici Tarafından Editlendi

Server Açıldığında Ya Restart 'tan Çıkmıyor Yada Hep Restart Yiyor Yardım Edebilir Misiniz ?

Başlıkta da belirttiğim gibi server ı başlatıyorum ve ya hep restart ta takılıyor ya da server hep restart yiyor ve hiç açamıyorum bir de üstüne server larım server listte asla gözükmemekte yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.Yeniden yükleme yaptım geçmiyor

TRDeniz33

Anfänger

• »TRDeniz33« ist männlich

Registrierungsdatum: 23. Juni 2018

• Nachricht senden

2

Montag, 2. Juli 2018, 23:08

Restart 'tan Çıkmıyor Yada Hep Restart Yiyor

Merhaba

Serverınızı Açamamanızın Sebebi Bozuk Puliginler Olabilir Serverınız Eğer Başlamıyorsa Ve Sunucu Listesinde Göremiyorsanız Panel Kısmına Gelerek Yeniden Yükleye basıp Serverınızı Sıfırlayın Bu işlem 5-10 dk Sürmektedir Bütün Server Dosyalarını Silip Yeniden Yükler Bütün Hersey sıfırlanır.

sTaTEK

Anfänger

• »sTaTEK« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. Juli 2018

• Nachricht senden

3

Dienstag, 3. Juli 2018, 09:18

Serverde Plugin fln hiç bişey yok.Sildim Tekrar Yükledim devam edio

Eflin

S.Mod

• »Eflin« ist weiblich

Registrierungsdatum: 23. Februar 2017

Beruf: Bilgisayar Programcısı

• Nachricht senden

4

Dienstag, 3. Juli 2018, 17:53

Merhaba probleminiz hala devam ediyorsa lütfen konu ile ilgili ticket atın iyi günler
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------