Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

hanajosei

Anfänger

• »hanajosei« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 20. Juni 2018

• Nachricht senden

1

Samstag, 7. Juli 2018, 13:15

Life is feudal your own server yenıden başlatılamıyor hatası

life is feudal your own da 3 aylık server kıraladık ortalama 15 gundur problemsız oynarken server listede görünmemeye başladı listeler arasında aynı zamanda sureklı serverden dusmeler yaşamaya basladık,ardından serveri yeniden başlat dediğimizde sürekli bekliyor ve bir sure sonra serveri başlatmaya zorla ıle serverı durdurmaya zorla seceneklerı cıkıyor. durdur dedıgımde tekrar başlat seceneği gelıyor tıkladıgımda tekrar aynı olay yaşanıyor.serverı başlatmaya zorla dedıgımde server yenıden başlatılıyor deyıp tekrar takılıyor aynı muhabbet oluyor.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Samstag, 7. Juli 2018, 15:49

Merhaba

Serverınızı inceledim ve yaklaşık 2 saati aşkın süredir serverda oynan oyuncu mevcut görünüyor. Yani oyunda listede görüldüğünden dolyı erişim sağlayabiliyorsunuz.

Eğer probleminizin ilerleyen zamanlarda devam ettiğini düşünürseniz bununla ilgili destek bölümüne ticket açmanız gerekir.

Saygılarımla

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!