Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

hyperion35

Anfänger

• »hyperion35« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. Juli 2018

• Nachricht senden

1

Montag, 9. Juli 2018, 13:54

Destek Alamıyorum!

Merhaba,
Nitrado ile yaklaşık 3 senedir çalışıyorum ve hizmet kullanıyorum. Ancak son zamanlard kullandığım sistem üzerinde sorunlar meydana geldi. Önce bu sorunların kendi tarafımdan yapıldığını, şifremi başkalarıyla paylaştığımı söylediler. Sonra sorunun nededini bulduğumu ancak çözümünün kendi tarafımdan yapılacak birşey olmadığını belirtmem üzerine bana verdikleri cevap "Sorununuzla ilgili Almanya' yı arayarak görüşürseniz sizlere onlar yardımcı olsunlar." cevabı oldu. Ben Türkiye' de ikâmet ediyorum ve yurtdışında ki bir numarayı neden arayayım? Kiraladığım hizmeti Nitrado Türkiye üzerinden kiraladım, Türkçe dil ve bölge ayarları kullanıyorum. Neyse daha sonra NitradoTürkiye TeamSpeak 3 adreslerine "DESTEK" alma amacıyla giriş yaptım. Sunucuda bulunan NitradoTR (Fatih Evci) isimli kişiye PM yoluyla destek almak istediğimi ilettim ancak kendisi 2. sınıf bir muamele ile sadece ticket atarak destek almamı, burada randevu alıp sesli görüşme yapabileceğimi söyledi.
- Herhangi bir yoğunluk yok,
- Nitrado müşterisiyim,
- Hizmetimle ilgili problem yaşıyorum,
- Bana problemimin nedenini bile sormayan bir destek sistemi var,
- "Randevu al gel" diyerek müşterisine "şimdi seninle uğraşamam randevu prosedürleriyle uğraş sonra bakarız" izlemini veren bir destek yöneticisi,
Özetlemek gerekirse;

Nitrado ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve memnunuz. Ancak Türkiye' de ki destek ekibinde bulunan Fatih Evci isimli şahıs yüzünden Nitrado ile çalışmaya devam etme konusunda şüpheliyiz ve alternatiflere göz atmaya başladık.
Ben Nitrado Almanya yetkililerinin samimiyet ve ilgisine güveniyorum ancak Türkiye' de ki destek ekibinin yeterli olmadığı kanısındayım.

Bunu burada yazmamın sebebiyse Nitrado ile çalışmak isteyen arkadaşların nasıl bir durumla karşılaşacağını bilmelerini istediğimdir. Türkiye' de ikâmet eden insanlar kalksın Almanya' yı arasın ve Almanca/İngilizce dertlerini problemlerini dinletsin.. Türkiye destek ekibinin harika işler çıkarmasından sonra iyi bir yöntem..

Saygılarımla..

ayiayiyogi

Anfänger

Registrierungsdatum: 4. Juli 2018

• Nachricht senden

2

Montag, 9. Juli 2018, 14:13

+1 KESİNLİKLE KATILIYORUM...

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

3

Montag, 9. Juli 2018, 17:31

Dediğin gibi olduğunu pek sanmıyorum ancak öyleyse zaten şirket sahipleri bunu azımsamaz, gereğini yapar endişelenme. Burada çalışan birisi olarak ben de elimden geldiğince A Kalite destek vermeye çalıştım ve bıraktıktan sonra da samimi olmasa da A Kalite hizmet aldım, dilerim ki eğer öyleyse çabucak düzelir bu Destek Ekibi Problemi.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

4

Montag, 9. Juli 2018, 21:30

Düzeltelim açıklamanızı, oldukça yanlış ve hatalı ve de eksik anlatılmış.

Destek talepleri öncelik olarak TİCKET üzerindeki müşterilere cevap verilmektedir. Ticket üzerinde destek açmayıp işim acil diyerek TS'ye galip acil olmayan bir problemin çözülmesini talep etmeniz durumunda da zaten bir işlem yapılamaz. Ticketlar ise her zaman açılış saatine göre sıra ile cevaplanır ve talebiniz üzerine ön sıraya alınmaz. SESLİ konuşmak her zaman bizi çok fazla oylamış olmakta ve saatlerimizi almaktadır. O saatlerde bir çok iş bitirilebilir. Bir problemin sesli konuşularak halledilmesi gerekiyorsa buna karar veririz ve hızlıca çözmek için çağırırız. Yani randevu veririz ki, her iki kişide ilgili saatte orda bulunabilsin. Siz Gece'nin 00:00'ında TS'ye geliyorsunuz diye bizde o an orada müsait olarak bekliyor olmak zorunda değiliz.

Ayrıca işlem gerçekten acil olsa da, bir hesabın gerçek sahibi olup olmadığını bilmemiz için her zaman TİCKET açmanız gerekmektedir. Ticket'ı yalnızca hesap sahibi açabilir. Sizin adınıza birden fazla kişi gelip destek istemeye çalışmakta ve ayrıca şuan sizin bile gerçek hesap sahibi olup olmadığınız belirsizdir.

Size doğrudan Almanya destek biriminden destek alın diye birşey söylenmedi.
Siz kendiniz Bizzat oradan telefonla zaten destek aldığınızı söylediniz. Hesabınızda ki server değiştirdiklerini ama hala aynı sorunu yaşamaya devam ettiğinizi bunun üzerine yeniden onları arayarak tekrar sorunu bildirdiğinizi ve size 3 gün süre eklediklerini bildirdiniz.

Dolayısı ile Alman yetkililerle durumunuzu hallederken Türk yetkililerden bir destek talep etmeniz bu aşama için doğru değil. Zaten yapılması gereken bir şey var ise onlar yapmaktadır ve hatta gerek görürlerse onlar bizimle fikir alış verişinde bulunurlar.
Biz onların ne işlemler yaptığını bilmeden hesabınız üzerinde aynı konu için bir işlem yapamayız.

Size telefonda kiminle görüştüğünüz yaklaşık 3 kere soruldu cevapsız bırakıldık. Cevap vermediniz. En azından onu söylerdiniz o kişiyle irtibat kurup ne gibi işlemler yaıldığını öğrenirdik. Ticket açmıyorsunuz, bilgi vermiyorsunuz bizden destekde yardımcı olmadığımızı söylüyorsunuz

Ekstra olarak Ts3'de benim kişisel Adresimi belirtip, Beni TEHDİT Ederek konuşan biri için burada verdiğim cevaplar da oldukça fazla olduğunu düşünüyorum.

Burada bize hakaret tehdit küfür etseler de, bize tekrar yeni bir hesapla yeniden ticket açıp yardım isteyen insanlara da yine de yardımcı olduk ve her zaman olmaya da devam ederiz.

Bu konu için umarım herkes doğrusunu anlamıştır. Her yazan insan, kendine göre konuyu anlattığından kendi söylediklerini asla söylemez. Dolayısı ile her iki tarafı dinlemeden de kimse bu haklı şu haklı moduna girmemelidir.

Konu kapatıldı. Tekrar bu konu hakkında bir paylaşımınız olursa forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Saygılarımla.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten