You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

scarlet

Beginner

• "scarlet" started this thread

Date of registration: Jul 18th 2018

• Send private message

1

Wednesday, July 18th 2018, 9:46pm

Sunucu Şikayeti

Gamemax Diye Bir Sunucu Var Eski Adı Kuvai Milli Gaming

Bu Sunucu Kull Hakkına Giriyor Ve Yetkililere Bazen Sebepsizce Banlıyolar Yada Atıyolar.

Ayrıca Ben Bu Sunucunun Bir Kurbanıyım 15 TL ye Modluk Almıştım. Sonra Zaman Geçikce

Terfi Edildim Ve Yetkim Arttı 8 Ayda Kurucu Yardımcısı Oldum. Sonra Kurucu Mesaj Attı Bana

1 Aydır Seni Atmayı Planlıyoruz Ve O Günde Buymuş Diye. Sonra Ben Bu Sunucuya Her Girdiğimde

Banlayıp (Yasaklayıp) Durdular

Kısacası Bu Sunucu Kul Hakkına Giriyor

Anlayışınız İçin Teşekkürler Nitrado Ekibi

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Wednesday, July 18th 2018, 11:32pm

Maalesef ki sanal terazi Kul Hakkı gibi şeylerle değil, kanıtlarla işliyor. Kanıtın olmalı ki birileri sana yardımcı olsun.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

3

Friday, July 20th 2018, 2:58pm

Merhaba

Herkes oynayacağı serverı kendi tercih eder.

Ayrıca bir server kendisine ücret ödeyen birini banlıyorsa bir sonraki ay ona kimse para yatırmayacaktır ve serverını kapatacaktır. Bu durumda da kimse böyle bir banlamada bulunmaz.
Yani Kimse kimseyi sebepsizce banlamaz.

Yine de oynamayı tercih ettiğiniz serverları siz belirlersiniz. Biz bu tip durumlara karışmamaktayız.

Bol şans.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Rate this thread