Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

amigost

Anfänger

• »amigost« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. September 2013

• Nachricht senden

1

Sonntag, 22. Juli 2018, 22:17

Harita Yükleme Hakkında Sorun

Merhabalar, arkadaşlarımla hide and seek oynayabilmek için csgo sunucusu aldık. Fakat beceremedim. Yaptığım işlemler: Source mod kur, istediğimiz haritayı yükle(280mb), bütün map grublarını silip bizimkini koyma. (tabi tokeni önceden halletim)
Neyse sunucu dust2 ile başlatmaya aldık. ardından haritayı konsoldan açınca changing map de kalıyor. Direk o haritadan açmaya çalışınca hiç başlamıyor. Tek istediğimiz sunucuda bir harita açmaktı, niye bu kadar komplike anlamadım

emre26

Anfänger

• »emre26« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Februar 2017

• Nachricht senden

2

Samstag, 25. August 2018, 20:41

Merhabalar sunucunuza restart attınız mı ? Birde eğer yanlış hatırlamıyorsam -yanlışsa düzeltiniz-belli mb dosyadan sonra servera fast download gerekiyor oynatmak için diye biliyorum tabii ben.Diğer forumdaki arkadaşlarımız yanlış ise düzeltsin lütfen...

Thema bewerten