Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

amigost

Acemi

• Konuyu başlatan "amigost"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, July 22nd 2018, 10:17pm

Harita Yükleme Hakkında Sorun

Merhabalar, arkadaşlarımla hide and seek oynayabilmek için csgo sunucusu aldık. Fakat beceremedim. Yaptığım işlemler: Source mod kur, istediğimiz haritayı yükle(280mb), bütün map grublarını silip bizimkini koyma. (tabi tokeni önceden halletim)
Neyse sunucu dust2 ile başlatmaya aldık. ardından haritayı konsoldan açınca changing map de kalıyor. Direk o haritadan açmaya çalışınca hiç başlamıyor. Tek istediğimiz sunucuda bir harita açmaktı, niye bu kadar komplike anlamadım

emre26

Acemi

• "emre26" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, August 25th 2018, 8:41pm

Merhabalar sunucunuza restart attınız mı ? Birde eğer yanlış hatırlamıyorsam -yanlışsa düzeltiniz-belli mb dosyadan sonra servera fast download gerekiyor oynatmak için diye biliyorum tabii ben.Diğer forumdaki arkadaşlarımız yanlış ise düzeltsin lütfen...

Bu konuyu değerlendir