Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Berkan2362

Anfänger

• »Berkan2362« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. Dezember 2017

• Nachricht senden

1

Montag, 23. Juli 2018, 15:50

Unturned Serverim Global Listeye Çıkmıyor

Unturned Serverim Global Listeye Çıkmıyor. Yardım Bekliyorum

BurakKurtulan

Anfänger

• »BurakKurtulan« ist männlich

Registrierungsdatum: 23. Juli 2018

Beruf: Bilişim

• Nachricht senden

2

Montag, 23. Juli 2018, 20:31

nitradonun global listesindemi gözükmüyor sorunu biraz daha detaylandıra bilirmisiniz rica etsem ?

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

3

Dienstag, 24. Juli 2018, 11:45

Merhaba,
Hiç bir oyun serverlarının listede görülmesini biz belirlemiyoruz. Biz genellikle lisanslı ve orjinal olarak Steam oyunları kiralarız. Steam üzerine müdahale etme şansımız olmadığı gibi oyun içine girip global listelerede müdahale edemeyiz.

Bir çok yapımcı bu listeler için bazı kısıtlamalar sunabiliyor. Bazı oyunlarda o listede sadece 4500 adet oyun serverı görünecek şekilde ayarlanmıştır. Ön sırada olmak yada listede görünmek sanıyoruz ki serverınızın hitleri ile ilgilidir. Tahmin edersiniz ki 4500 adetten fazla server vardır ve zaten Nitrado'dan kiralanmış binlerce server var.

Özetle, serverınızın orada görünüp görünmemesi bizim elimizde olan bir şey değil. Eğer bunu yapabiliyor olsaydık panelinize bir buton ekler ve bu hakkı size tanımlardık. Sizde istediğiniz gibi görünmesini sağlar yada sağlamazdınız.

Unturned için, Server adınız ve Server açıklamanızda Türkçe karakter olmaz ise o zaman görünme ihtimali daha yüksek olduğunu bir kaç oyuncu keşfetmiştir. Türkçe karakterleri silin, bunu deneyip kaydettikten sonra restart atmanızı öneririz.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten