Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

arexteo

Anfänger

• »arexteo« ist männlich
  • »arexteo« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 5. August 2018

• Nachricht senden

1

Freitag, 10. August 2018, 00:14

Yere item atınca silinme skrpti

Yere item atılınca 20 saniye sonra silinsin ve item silindi mesajı çıksın

not : diğer konulara baktım skript çalışsa bile mesaj çıkmıyor

KartalHD

Stajyer-Mod

• »KartalHD« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. August 2018

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 10. August 2018, 00:20

Lagg Clear

Clearlag, PLugini/ Spigot,Craftbukkit sunucularında laggayı azaltmak için varlıkları kaldırarak ve birçok opsiyonel özelliği sayesinde bunu önleyecek şekilde tasarlandı. Elbette bu eklenti tüm gecikmeyi düzeltebilir, ancak çoğu zaman bunu temizler. 20+ oyuncu ile daha büyük bir sunucu kullanıyorsanız, sadece / lagg clear komutunu kullanarak yapılandırılmış öğelerinizi kaldırarak RAM / CPU kullanımını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Filezilla'dan Sunucunuzun FTP adresine girerek PLugins'i seçiyoruz

Orada ClearLagg Klasörünü Buluyoruz Ve İçine Giriyoruz

Mausenin Sağ cliğine basarak Göste/Düzenle Diyoruz

Thema bewerten