Giriş yapmadınız.

[YARDIM] PaidRanks

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Blondiee88"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, August 23rd 2018, 10:52pm

PaidRanks

Öncelikle merhaba. Benim bir sorunum var PaidRanks pluginiyle ilgili, ben essentials ile oyuncu rütbeleri ve yetkili rütbeleri olarak 2 ayrı grup rütbesi oluşturdum. Ve bunlardan oyuncular yetkililerinkini atlayamazsın, yetkililerde oyuncu rütbelerini atlayamasın. Kısaca oyuncular/yetkililer /rankup yazdığında kendi rütbesini atlasın. Ben bir config oluşturdum fakat hata veriyor. Verdiği hata - Invalid Args! Default ladder not enabled in the rankprices.yml -
Bir de oyuncular /rütbeoyuncu yazdıklarında oyuncu rütbeleri açılsın (skript ile yapılıyor) ve yetkililer de /rütbeyetkili yazdıklarında yetkili rütbeleri gözüksün chest şeklinde. Böyle bir şey mümkünse buna da yardım edebilirmisiniz.
Oluşturduğum Hatalı Rütbe Configini aşağıda vericem lütfen doğru şekilde ayarlar mısınız, şimdiden teşekkürler.

Kaynak kod

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
DefaultPaidRanks:
  Enabled: false
  Permission: paidranks.default
  default:
    Price: 1
#Format = <rank>: Example below.
#Required Price: <price>
#Optional permission: <permission>

#When true it will use /rankup
Oyuncu:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.oyuncu
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Yetkili:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.yetkili
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Not: Deneme amaçlı ortalardan bir rütbeye paidranks.oyuncu yetkisi verdim daha sonra manuadd ile o rütbeye geçip /rankuo yazdığımda üstte yazdığım hatayı verdi. (Bilgi amaçlıdır.) ?( ?(

Depth

Süper Moderatör

• "Depth" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

2

Friday, August 24th 2018, 7:34am

Config dosyasında Türkçe karakter kullanmayınız.

• Konuyu başlatan "Blondiee88"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, August 24th 2018, 10:27pm

Türkçe karakterle ilgili sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü tek başına 1 grubun rütbesini yaptığımda türkçe karakter olsa da /rankup yazdığımda çalışıyordu fakat 2 tane grup koyunca hata verdi bir şeyleri configte yanlış veya eksik koyduğuma eminim eğer nasıl yazmam gerektiğimi biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz. cevap için teşekkürler.

Bu konuyu değerlendir