Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] PaidRanks

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Blondiee88

Anfänger

• »Blondiee88« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. August 2018

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 23. August 2018, 22:52

PaidRanks

Öncelikle merhaba. Benim bir sorunum var PaidRanks pluginiyle ilgili, ben essentials ile oyuncu rütbeleri ve yetkili rütbeleri olarak 2 ayrı grup rütbesi oluşturdum. Ve bunlardan oyuncular yetkililerinkini atlayamazsın, yetkililerde oyuncu rütbelerini atlayamasın. Kısaca oyuncular/yetkililer /rankup yazdığında kendi rütbesini atlasın. Ben bir config oluşturdum fakat hata veriyor. Verdiği hata - Invalid Args! Default ladder not enabled in the rankprices.yml -
Bir de oyuncular /rütbeoyuncu yazdıklarında oyuncu rütbeleri açılsın (skript ile yapılıyor) ve yetkililer de /rütbeyetkili yazdıklarında yetkili rütbeleri gözüksün chest şeklinde. Böyle bir şey mümkünse buna da yardım edebilirmisiniz.
Oluşturduğum Hatalı Rütbe Configini aşağıda vericem lütfen doğru şekilde ayarlar mısınız, şimdiden teşekkürler.

Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
DefaultPaidRanks:
  Enabled: false
  Permission: paidranks.default
  default:
    Price: 1
#Format = <rank>: Example below.
#Required Price: <price>
#Optional permission: <permission>

#When true it will use /rankup
Oyuncu:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.oyuncu
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Yetkili:
  Enabled: true
  Permission: paidranks.yetkili
  Rütbe1:
  Rütbe2:
  Rütbe3:
  Rütbe4:

Not: Deneme amaçlı ortalardan bir rütbeye paidranks.oyuncu yetkisi verdim daha sonra manuadd ile o rütbeye geçip /rankuo yazdığımda üstte yazdığım hatayı verdi. (Bilgi amaçlıdır.) ?( ?(

Depth

Süper Moderatör

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 24. August 2018, 07:34

Config dosyasında Türkçe karakter kullanmayınız.

Blondiee88

Anfänger

• »Blondiee88« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. August 2018

• Nachricht senden

3

Freitag, 24. August 2018, 22:27

Türkçe karakterle ilgili sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü tek başına 1 grubun rütbesini yaptığımda türkçe karakter olsa da /rankup yazdığımda çalışıyordu fakat 2 tane grup koyunca hata verdi bir şeyleri configte yanlış veya eksik koyduğuma eminim eğer nasıl yazmam gerektiğimi biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz. cevap için teşekkürler.

Thema bewerten