Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

oxii

Anfänger

• »oxii« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. September 2018

• Nachricht senden

1

Samstag, 1. September 2018, 17:43

ChatControl Ve Loot

Sunucumda fazla küfür ediliyor ve bunları engellemek için plugini kurdum fakat bir sorunla karşılaştım örnek şu rocket yazarken rocketin içinde oc yi küfür algılayıp uyarı veriyor buda büyük bir problem vede diğer problem ise ben 3X loot yaptığımı zannediyorum fakat config ten yapmamışım nasıl yapabilirim siz onu bana metin halinde atabilirmisiniz ?

Eflin

S.Mod

• »Eflin« ist weiblich

Registrierungsdatum: 23. Februar 2017

Beruf: Bilgisayar Programcısı

• Nachricht senden

2

Freitag, 7. September 2018, 01:39

Loot için

Chat control içerisinde 2 dosya var.Bunlardan ChatControl.configuration olan dosyaya girin ve içinde bulunan istemediğiniz kelime satırlarını silin
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

Eflin

S.Mod

• »Eflin« ist weiblich

• Nachricht senden

3

Freitag, 7. September 2018, 01:39

Loot için

Chat control içerisinde 2 dosya var.Bunlardan ChatControl.configuration olan dosyaya girin ve içinde bulunan istemediğiniz kelime satırlarını silin
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

sakqqs

Anfänger

Registrierungsdatum: 7. September 2018

• Nachricht senden

4

Freitag, 7. September 2018, 06:05

Aynı Sorun

Aynı sorun bendede var sizin anlattığınızı ben biliyorum fakat dediği gibi örnek verdiği gibi oc li bir cümle kurarsak rocket yazarsak bunu küfür algılıyor anlatabildimmi yani chata normal oc yazınca küfür algılamasını isterken rocket yazıncada algılıyor oc yazıncada ama herkesin kullandığı temel komutların içerisinde bazı küfür sözcükleri var ve kullandığı komutlar her 5 dakikada bir gerekiyor bunları yazınca mute yiyor ve ben bunun çözümünü bulamadım???

Eflin

S.Mod

• »Eflin« ist weiblich

• Nachricht senden

5

Dienstag, 11. September 2018, 13:43