You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Paşaa

Beginner

• "Paşaa" started this thread

Date of registration: Dec 2nd 2018

• Send private message

1

Sunday, December 2nd 2018, 4:19pm

Mta Serverimin Slotunu Düşürücem Ama fiyat yerinden anlamadım

Merhaba yardımcı olabilirmisiniz ilk önce slotu arttırdık ama şimdi düşürmeye karar verdik slotu resimdeki şeyde kaç tl ödeyeceğimizi de anlayamadık tanıdığım kişilere sordum da
Yardımcı olursanız sevinirim kaç tl ödicem :huh:
Paşaa has attached the following file:

TypeR

Trainee

• "TypeR" is male

Date of registration: Aug 17th 2017

Occupation: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Send private message

2

Monday, December 3rd 2018, 10:58pm

Şuan 38,99 ödeyeceksin ve anladığım kadarıyla bir sonraki ay bunun 7,67 daha azını ödeyeceksin çünkü bir sefere mahsus downgrade maliyeti hesaplanmış. Dolayısıyla şuan ödeyeceğin para 38,99 ama gelecek ay da böyle mi olur onu bilmiyorum. Son olarak da downgrade'den kalan parayla birlikte hesabına para ödemene gerek yok zaten artan para otomatik olarak kesilecek. Lafın kısası işlemi para yüklemeden tamamlayabilirsin, sorun olmayacaktır.

Rate this thread