Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

caspergaming0

Anfänger

• »caspergaming0« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Mai 2018

• Nachricht senden

1

Freitag, 28. Dezember 2018, 17:22

millet kill çekiyo ölünce spawna gelince dönüyo bende kill çekiyom yada oluyorum ileri gidiyorum sonra saga sola dönebiliyorum? millette dönemiyo :/

millet kill çekiyo ölünce spawna gelince dönüyo bende kill çekiyom yada oluyorum ileri gidiyorum sonra saga sola dönebiliyorum? millette dönemiyo :/

conrad19

Anfänger

• »conrad19« ist männlich

Registrierungsdatum: 31. März 2018

Beruf: Yazılımcı

• Nachricht senden

2

Samstag, 26. Januar 2019, 12:36

O senin sunucuya attığın script ile bir Âlakası yok. Sanırım sunucu içerisinde birkaç ayarlama yapman gerekecek.
Konu hakkında başka bir yardımcı olacağım biryer varmıdır?

İyi günler dilerim. :)

caspergaming0

Anfänger

• »caspergaming0« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Mai 2018

• Nachricht senden

3

Sonntag, 27. Januar 2019, 16:45

yardım edermisin bu arada adın nedir sunucun varmı :) bilgilisin :D

yardım edermisin bu arada adın nedir sunucun varmı :) bilgilisin :D

Scharz

Anfänger

Registrierungsdatum: 1. Dezember 2018

• Nachricht senden

4

Samstag, 2. Februar 2019, 20:03

Sorununu tam olarak anlayamadım ama verdiğim scripti indirirsen sorunun düzelecektir.

Spawn scriptini ve spawn için yaptığın tüm ayarlamaları sil, eski haline getir.
Ardından buraya tıklayarak verdiğim scripti indir.
Scripti MTA>Deathmatch>Resources yoluna at.
Oyuna dön ve F8'i açıp sırasıyla "refresh" ve "start edwardspawn" yaz.

Yanlış hatırlamıyorsam San Fierro gibi bir bölgede spawn ediyor ölünce ve sunucuya yeni katılınca. Dosyanın içindeki client.lua dosyasından Giriş skini, giriş parası vs. ayarlayabilirsin. Script ile beraber spawn bölgesi otomatik greenzone oluyor. Kimse birbirine vuramıyor.
Hala olmadıysa senin yaptığın değişikliklerde veya scriptlerinde hata vardır.
İyi forumlar. :)

Thema bewerten