Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

tarikcanmr

Anfänger

• »tarikcanmr« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. Januar 2019

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 3. Januar 2019, 20:22

MTA Roleplay Server Nasıl Kurulur (Eğitim)

MTA Roleplay Serveri Nasıl Kurulur ?

Roleplay serveri nasıl kurulur birçok kişi öğrenmek istiyor fakat yapamıyor, gerek script paketini bulamıyor gerek paketi bulup kurulumu yapamıyor ya da kurulumu yapan veritabanı (MySQL) kurulumu ve bağlantılarını doğru bir şekilde yapamıyor. Ben Wamp ya da Xaamp kullanarak değil de AppServ kullanarak yaptım. Birçok kişinin anlamadığı konuyu tam olarak videomu izlerseniz çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Konu Başlıkları ve içeriklerin anlatımlarını aşağıya bırakıyorum. Hiçbir şey bilmeyenler lütfen videoları sırasıyla izlesinler. Script paketi 2. videoda yorumlarda bulunmakta.

1- MySQL Kurulumu ve Navicat bağlantısı Videoya gitmek için tıkla
2- MTA Server Kurulumu Navicat bağlantısı MySQL bağlantısı ve SQL Kurulumu Videoya gitmek için tıkla

İyi seyirler, kolay gelsin.

Thema bewerten