Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "tarikcanmr"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, January 3rd 2019, 8:22pm

MTA Roleplay Server Nasıl Kurulur (Eğitim)

MTA Roleplay Serveri Nasıl Kurulur ?

Roleplay serveri nasıl kurulur birçok kişi öğrenmek istiyor fakat yapamıyor, gerek script paketini bulamıyor gerek paketi bulup kurulumu yapamıyor ya da kurulumu yapan veritabanı (MySQL) kurulumu ve bağlantılarını doğru bir şekilde yapamıyor. Ben Wamp ya da Xaamp kullanarak değil de AppServ kullanarak yaptım. Birçok kişinin anlamadığı konuyu tam olarak videomu izlerseniz çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Konu Başlıkları ve içeriklerin anlatımlarını aşağıya bırakıyorum. Hiçbir şey bilmeyenler lütfen videoları sırasıyla izlesinler. Script paketi 2. videoda yorumlarda bulunmakta.

1- MySQL Kurulumu ve Navicat bağlantısı Videoya gitmek için tıkla
2- MTA Server Kurulumu Navicat bağlantısı MySQL bağlantısı ve SQL Kurulumu Videoya gitmek için tıkla

İyi seyirler, kolay gelsin.

Bu konuyu değerlendir