You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "caspergaming0" started this thread

Date of registration: May 14th 2018

• Send private message

1

Saturday, January 19th 2019, 9:02pm

Merhaba Serverimde Nos Scripti Var Startli Nos Basiyoruz Gözükmüyo. Arabanin Arkasinda Gözüküyo Noss Tüp Gibi Ama Mavi Şey Çikmiyor Işlemiyo Bide Büssürü Nos Scripti Degiştirdim Ilk Çalişiyodu Sonra Öyle Oldu.

MERHABA SERVERİMDE NOS SCRİPTİ VAR STARTLI NOS BASIYORUZ GÖZÜKMÜYO. ARABANIN ARKASINDA GÖZÜKÜYO NOSS TÜP GİBİ AMA MAVİ ŞEY ÇIKMIYOR İŞLEMİYO BİDE BÜSSÜRÜ NOS SCRİPTİ DEGİŞTİRDİM İLK ÇALIŞIYODU SONRA ÖYLE OLDU.

conrad19

Beginner

• "conrad19" is male

Date of registration: Mar 31st 2018

Occupation: Yazılımcı

• Send private message

2

Saturday, January 26th 2019, 12:16pm

-
Merhaba Serverim'de Nos scripti Var Startlı nos basıyoruz gözükmüyor. Arabanın arkasında gözüküyor noss tüp gibi ama mavi şey çıkmıyor işelmiyor birde birsürü nos scripti değiştirdim ilk çalışıyordu sonra böyle oldu.
Merhaba;
Birdahaki sefere forum'da birşey yazarsan lütfen ''Büyük'' Harfler ile yazma.(Saygısızlık)
Senin sorunun ''Server'' ile alakalı bir durum'da değil. Tamamen scriptlerinle alakalı bir durumda.
Buraya bir link bırakıyorum bunu indirip Serverine attığın zaman sorunun çözülecektir.
Bu Link'den indirip rahatlık'la kullana bilirsin.
Link:http://dosya.co/3vvvh0jln92s/nos.zip.html
İyi günler dilerim.

Rate this thread