Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »VatanRoleplayG« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juli 2019

• Nachricht senden

1

Sonntag, 14. Juli 2019, 00:01

Vatan Roleplay Gaming - V 1 Hayal Değil Gerçek - Medium Roleplay - Başlangıç 300.000 TL -

Vatan Roleplay 1.4 Medium Sunucu Hayal Değil Gerçek.

Vatan Roleplay Gaming - V 1 Hayal Değil Gerçek - Medium Roleplay - Başlangıç 300.000 TL .

188.165.136.221

Tuncay Akbaş ( Sunucu Sahibi / Scripter )
Talha Eroğlu ( Sunucu Yetkilisi )

Mta Aleminin Gerçek Kişilerden Oluşan Oyuncu Kitlesi Ve Oyuncuların Rahatı İçin Zevkle Bu İşi Yapan Admin Kadrosuyla Vatan RolePlay Gaming Salı Günü 16.07.2019 Tarihinde Sizlerle. Yönetim Ekibi/kadrosunun Açılışına Özel 150.000 TL Verecektir, Açılışa Özel İnfernus Ve Eviniz İçin /gate Çekilişine Katılmak İçin Post'un Altına Katılıyorum Ve Oyun İçinde Alıcağınız İsmi Yazın. Örnek : Katılıyorum Tuncay_Akbaş .
Sunucu İP'sinden Sunucumuza Katılabilir Ve Boş Olan Legal/illegal Birliklere Katılabilirsiniz.

www.facebook.com/VatanRoleplayG

[ İstanbul/Türkiye Rol Konseptine Sahip Olan Sunucumuza Sizde Davetlisiniz.
Sunucu Modu 1.4
Başlangıç 300.000 TL
Medium Roleplay]

Thema bewerten