You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

HakanUnique

Beginner

• "HakanUnique" started this thread

Date of registration: Jul 2nd 2016

• Send private message

1

Friday, July 26th 2019, 10:29pm

Armada Roleplay ~ www.armada-roleplay.com | Çok Yakında Sizlerle....

[hr]
Merhabalar, Armada Roleplay olarak öncelik verdiğimiz fikirler yenilikçi ve Güzel bir konsepti sizlere sunmak, rol kalitesini her zaman en üstte tutmak olacaktır. Yöneticilerin uzun süreli roleplay geçmişiyle yönetim anlayışında da sizleri deneyimli bir kadro beklediğini söyleyebiliriz, Armada Roleplay diğer sunuculardan farklı olarak her zaman yeniliği ve rol kalitesini savunan bir sunucu olacak ve çizgisini bu yönde devam ettirecektir.

Admin Power Hakkında!

Biz yönetim kadrosu olarak AdminPower yapacak bir kadar kişiliksiz olmadığımızı vurgulamak isteriz. Fakat aramıza yeni katılacak kişilerden AdminPower yapanları sınırsız süreyle sunucumuzdan yasaklamayı ve atarak bir daha bizle iletişime geçmesine engel oluyoruz. Biz sadece büyümeye çalışan bir sunucuyuz,kapatmayı düşünmüyoruz.

[hr]

[hr]

SAMP IP: 178.20.226.39 (KİLİTLİ)
TeamSpeak3 IP: 178.20.226.39 (AKTİF)
Forum: www.armada-roleplay.com (İN-AKTİF)
DC: Yakında
Youtube: www.youtube.com/HakanUniqueYT

[hr]

[hr]

• Emniyet kemeri.
• Ev sistemi.
• Araç bagaj sistemi.
• Kişisel Gate sistemi.
• Araç kilit sistemi.
• Araç boyama sistemi.
• Uyuşturucu sistemi.
• Bir çok meslek.
• Silah satma sistemi.
• Kelepçe & Tazer sistemi.
• Parmak izi sistemi.
• Rapor & PM sistemi.
• Materyal Pickup sistemi.
• Yaralanma sistemi.
• Oyuncuyu yere yatırma sistemi.
• VIP sistemi.
• VIP araç sistemi.
• Araç galerisi sistemi.
• VIP dolabı.
• Kişiye özel ev.
• Ev kilitleme sistemi.
• ATM.
• Market sistemleri.
• Açlık sistemi.
• Rozet takma.
• Oyuncuya alıcı (böcek) koyma.
• Plaka değiştirme.
• Suç temizleme sistemi.
• Radar sistemi.
• Araç Sinyal sistemi.
• Araç radyo sistemi. (/radyoac)
• Benzin sistemi.
• Bidon sistemi.
• Ehliyet, Silah ruhsatı sistemi.
• ...çok daha fazlasıyla sizlere güzel bir role-play ortamı sunmaktayız...

[hr]

[hr]

Armada Roleplay politika olarak adalet ve oyuncu odaklı platform başlıklarını benimsemiş, oyuncularını geniş çaplı ve gerçek hayata maksimum yakınlık ilkesi doğrultusunda rol yapmalarına yöneltmekle birlikte çizgileri kaldırmış bir platformdur. Rol ile ilgili her şey oyun içinden çözümlenecek şekilde düzenlenmiş ve sistemlerin tümü rol bazlı şekilde yazılmıştır.

Exceed the line, we are online mottosu; sunucumuzun temelini oluşturan bir slogandır. Son yıllarda SA-MP Roleplay platformu üzerinde rol yapma özgürlüğü sınırlandırılmaya başlanmış ve oyuncular; oluşturmuş oldukları karakterleri düşünceleriyle yönetememeye başlamış ve kısıtlanmıştır. Armada RPG yönetim ekibi "Çizgilerinizi aşın, biz hazırız" mottosu ile bu durumun önüne geçmeyi, kurulan sistem ve düzen ile oyuncuları belirli kalıplara sokmaktan ziyade kalıplaşmış çizgileri aşabilmeyi hedeflemektedir. Armada RPG senaryosu ve genel rol politikaları ile oyuncuların istek/görüşlerini karşılamaya endekslenmiş şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir platform olarak ilerlemektedir.

Projemizi duyurduğumuz günden bu yana yanımızda yer alan siz saygı değer oyuncularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

[hr]

[right]Tanıtım kurallarını okudum/anladım, konumun uygun olduğunu düşünüyorum ve şartları kabul ediyorum.[/right]

Rate this thread