You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Qustom

Mimar

• "Qustom" started this thread

Date of registration: Apr 26th 2013

• Send private message

1

Wednesday, July 3rd 2013, 2:14pm

Minecraft 1.6.1 ve TÜM VERSİYONLAR Crack Launcher!!!

Merhaba arkadaşlar ...

Mojang ekibi yenı çıkan 1.6.1 versiyonunu paralı yaptı , yani crack launcheri kaldırdı.Tabi biz bu konuya yılmadık nitrado için bir crack launcher aramaya koyulduk.
Bu launcher masaüstüne atıp direk çalışmıyor ama içine koyduğum anlatımla yapacağınıza eminim
Linki vermeden önce Bişeyler eklemek istiyorum;
MC_Crack.jar a ilk girişinizde Qustom olarak login olacak bunu siz Log out butonuna basarak çözebilirsiniz.Kendi kullanici adınızı girin ve Play Butonuna basın,Minecraft.exe yi açtıktan sonra ASLA AMA ASLA LOG OUT YAPMAYIN.JAVA NIZ YOKSA KESİNLİKLE KULLANAMASSINIZ İNDİRME LİNKİ : Tıkla
Anlatım Tamamen benimdir hiçbir sitede yoktur Video eklenecek. !!! Yapamayanlar skypeden sedat.ulucay ı eklesin hallederiz
Çok konuştum hemen linki vereyim

Tıkla indir !!!

Asıl konu şudur ancak bu 03.07.2013 Tarihinden sonra hata vermektedir Fix tamamen bana aittir !!

Heerez

Beginner

Date of registration: May 15th 2013

• Send private message

2

Wednesday, July 3rd 2013, 2:37pm

Ben Gerekli Konuyu zaten açtım.Ancak konuda sadece verdiğim 3.Link çalışıyor.Videolu Anlatımınıda yaptım :P..
https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…ad&threadID=327

Heerez

Beginner

• Send private message

3

Wednesday, July 3rd 2013, 2:43pm

Hmm.. Flood yapıyoruz ama , Fixlenmiş. Konuya cevap yazmamışsın :D..

Qustom

Mimar

• Send private message

4

Wednesday, July 3rd 2013, 3:01pm

Seninki fixlendi :D bu daha güzel video yükleniyor :D

Qustom

Mimar

• Send private message

5

Wednesday, July 3rd 2013, 3:35pm

Merhaba arkadaşlar ...

Mojang ekibi yenı çıkan 1.6.1 versiyonunu paralı yaptı , yani crack launcheri kaldırdı.Tabi biz bu konuya yılmadık nitrado için bir crack launcher aramaya koyulduk.
Bu launcher masaüstüne atıp direk çalışmıyor ama içine koyduğum anlatımla yapacağınıza eminim
Linki vermeden önce Bişeyler eklemek istiyorum;
MC_Crack.jar a ilk girişinizde Qustom olarak login olacak bunu siz Log out butonuna basarak çözebilirsiniz.Kendi kullanici adınızı girin ve Play Butonuna basın,Minecraft.exe yi açtıktan sonra ASLA AMA ASLA LOG OUT YAPMAYIN.JAVA NIZ YOKSA KESİNLİKLE KULLANAMASSINIZ İNDİRME LİNKİ : Tıkla
Anlatım Tamamen benimdir hiçbir sitede yoktur Video eklenecek. !!! Yapamayanlar skypeden sedat.ulucay ı eklesin hallederiz
Çok konuştum hemen linki vereyim

Tıkla indir !!!

Asıl konu şudur ancak bu 03.07.2013 Tarihinden sonra hata vermektedir Fix tamamen bana aittir !!
Video Geldi : Tikla

Heerez

Beginner

• Send private message

6

Wednesday, July 3rd 2013, 7:04pm

Yapmaya Üşeniyordum.Neyse Videolu Anlatımı İzleyelim :P

Qustom

Mimar