You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Mami99

Beginner

• "Mami99" started this thread

Date of registration: Nov 20th 2012

• Send private message

1

Tuesday, November 20th 2012, 7:54pm

Promo kod

Bedava sunucu varmış promo kod ile 1 aylık hakkında bilgi ve nasıl kullanıcağımı anlatırmısınız

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

2

Tuesday, November 20th 2012, 8:12pm

Merhaba..

1 Aylık sunucu degilde, biz belli aralıklar ile server tanitimi icin kupon hediyeleri veriyoruz, 2 € luk mesela. Siz, varsa arkadaslarınız da kupon aldıgı zaman bunları Nitrado.net sitesindeki üyeliginiz ile Bağış butonunu kullanarak, mevcut paralarınızı birleştirip istediginiz sekilde server açabiliyorsunuz.. Öncelikle Nitrado.net adresini gezmelisiniz. Daha sonra Fiyatlar'a göz atmalısınız. Size uygun olan ı seçip, server alabilirsiniz.

Üye Olmak için

Kredi yüklemek - Kupon Bozdurmak için Adımlarını takip ediniz.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Mami99

Beginner

• Send private message

3

Wednesday, November 21st 2012, 5:23pm

Sanırım sorumu tam olarak anlatamadım.
Amacım reklam değil. Sonra silebilirsiniz bu linki. https://www.facebook.com/MineCraftingTR adresindeki facebook sayfası benim. Burada 4 slotluk 1 ay promo kod ile bedava yazmışsınız. Benim de dikkatimi çekti. Girdim, üye oldum, kodu gönderdim. 2. kodu gönderdiğimde kabul etmedi. Sebebi ne olabilir?

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

• Send private message

4

Wednesday, November 21st 2012, 5:29pm

Anlıyorum sizi.. Ordaki dagıttıgımız kodlar, baska üyeler tarafindan kullanilmis.. Zaman zaman Facebook sayfamızdan biz yine kodlar dagıtacagız. takipte kalırsanız, sizde kod sahibi olabilirsiniz. Hızlı davranan kodu kullanabiliyor.

Onun dışında yine Nitrado.net 'e üye olup, kendinizde hesabınıza LİRA yükleyebilirsiniz.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Mami99

Beginner

• Send private message

5

Wednesday, November 21st 2012, 5:47pm

Hmm. Peki. Ben bu 2.00 Euro ile server aldım. Panele giremiyorum. Pluginleri, server desc'ini ve online modu ayarlayacağım. Ne yapmam gerek?

Mami99

Beginner

• Send private message

6

Wednesday, November 21st 2012, 6:11pm

Cevap verirmisiniz?

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

• Send private message

7

Wednesday, November 21st 2012, 6:32pm

Diger açtıgınız konu üzerinden cevap verilmiştir.

Konu Linki

Keyifli Oyunlar.

Rate this thread