Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich
  • »F.Evci!« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

1

Montag, 5. August 2013, 22:40

Server Satabilirsin ( Kendi Serverını! )

Nitrado'dan sunucu kiraladınız ve yüklediniz, oyununuzu oynuyorsunuz, hersey cok güzel gidiyor ve bir sürü oyuncunuz mevcut.. Oyundaki VIP satıslarınız vb hersey gayet yolunda ilerlemekte.
Ama bir sebep çıktı ve serverla ilgilenemeyecek duruma geldiniz. Ozaman Hesabınızı komple Satışa sunabilirsiniz. Ancak Satış sırasında olabilecek her şeyden siz sorumlusunuz. Bu yüzden güvenilir insanlarla alışveriş yapmaya çalışın.

Serverınızı değerinin altında satabileceginiz gibi, tanınmıs bir serversanız, değerinin üstünde de satışa sunabilirsiniz.

Serverınızı Satışa sunmak için

Lütfen bu Linke Tıklayınız ve konu açınız.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich
  • »F.Evci!« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Freitag, 16. Mai 2014, 22:44

Ben server sahibi olsaydım;

Çok tutan ve sürekli VIP sattıgım server'ı 200-500 TL arası tüm hakları ile satardım..
Daha sonra yeni server açıp tutturup tekrar aynı şekilde satış yapardım :)

Örnek veriyorum.. Bu gün BungeeCord sistemi ile 10 serverı birleştirip her modu ayrı ayrı yükleyin Serverlarında günde en az 500 online olan kişiler mevcut.. O kişiler daha büyük rakamlara bile serverlarını satabilirler.. Benim hoşuma giden böyle Nitrado serverları mevcut..

Yani, yaşını 16 dan büyükse size kimse engel olamaz ^^

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten