You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

idealcan

Beginner

• "idealcan" is male
  • "idealcan" started this thread

Date of registration: Aug 7th 2013

• Send private message

1

Wednesday, August 7th 2013, 9:41pm

Lütfen Acil Bakınız [Çözüldü]

Şimdi panele giriyorum. Neyse panele girmeden önce orda minecraft modu yazıyor. o seçilmiş panele giriyorum minecraft harici herşeyi seçebilirsiniz yazıyor.

2. Önceden iyiydi yüklemiştim bukkit pluginsiz falan
FTP den girip orda minecraftbukkit yazıyor onu açtım orda plugin klasörü var onu açtım ilk deneme ile plugin paketi yükledim sonra baktım warp plugini yok plugin paketini sildim değişik paket yükledim o zaman server açılmadı . Panelde "Başladı" yazıyor ama servere giremiyordum. Paketi sildim serveri resetledim bu sefer yine giremedim . Bukkiti sildim şimdide yükleyemiyorum acil ya boşuna server aldım.

Herkes en iyi nitrado dedi alıyım dedim ne geldi başıma :(
ParadoxCraft! Yakında sunulacaktır!

umarım destekte bulunursunuz :)

(Bu bağışlar nitrado kredisi bağışıdır.)

Bağışınız bir çok kişiyi mutlu edecektir. Bağışlardan topladığımız kredileri slot(kapasite) arttırmak için kullanıcağız.

B3LA

Emekli

• "B3LA" is male

Date of registration: Nov 18th 2012

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Wednesday, August 7th 2013, 9:48pm

Merhaba

İlk önce başka plugin paketlerini yüklememeni öneririm çünkü o pluginler çakışıyor ve serverinize zarar veriyor o yüzden sunucunuz açılmıyor.Ama bize ticket yoluyla ulaşıp plugin paketimizden isteseydiniz bu başınıza gelmezdi bukkiti tekrar yüklemek için GameSwitching(Oyun Değiştir) bölümüne girin orda minecraftbukkiti bulun ve yükle butonuna basın eğer yapamazsanız beni skype ekleyin yardımcı olayım
Nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir.

Rate this thread