Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

TheAnswer53

Anfänger

• »TheAnswer53« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 26. Juni 2014

• Nachricht senden

1

Samstag, 28. Juni 2014, 07:02

MythicMobs Drops Düşme Oranı Ayarlama Yardım Lütfen.

Merhaba Arkadaşlar Sunucumda Boss Yapıyorum Ve Epic Boss Gold Edition Çalışmadığı İçin Bu Plugini Kullanmayı Tercih Ettim Gayette Güzel Hatta Diğerinden Daha Güzel Bence. Neyse

Şimdi Her Şeyi Ayarladım Bossu Kesince Düşecek İtemleri Felan Ama Düşme Oranını Ayarlıyamadım Mesela Ben Bossu Kesince %5 Oranla Bi İtem Düşsün İstiyorum (Özel İtem) Bunu Ayarlıyamadım Drops Kısmından Bir Çok Şey Denedim Ancak Hiçbirinde Başarılı Olamadım.Yüzde Oranı Diye Yazdığım Şeyi Silince Bossu Her Kesişimde İtem Düştü Ancak Ben Her Kesişde Düşsün İstemiyorum Yardım Edin Lütfen , Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Bu Arada Bu Mübarek Ayda Oruç Tutan Kardeşlerimin,Büyüklerimin Oruçlarını Allah Kabul Etsin.

• »lovegame52« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Oktober 2013

• Nachricht senden

2

Samstag, 28. Juni 2014, 13:06

Bildiğim kadarıyla düşme oranı ayarlanmıyor bu pluginde iyice bi araştırıp bakarım tekrar.

Pluginci

Anfänger

• »Pluginci« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Dienstag, 1. Juli 2014, 06:02

Düşme oranı ayarlanabiliyor..
Düşmesini istediğiniz itemin yanında kaç adet düşmesi gerektiği falan yazar. Yani şöyle olucak

-düşmesiniistediğinitem 1 1 0.1

Yukarıda gördüğün gibi itemden sonra '' 1 1 '' yazdım.
Daha sonra '' 0.1 '' yazdım.
Burdaki '' 0.1'' Yüzde 10 düşme ihtimalidir. Yani oyuncu Boss'unu kestiğinde %10 Boss'tan item düşecek.
Bunu '' 1 '' Böylede yapabilirsin. Böyle yaparsan oyuncu Boss'u kestiği zaman kesin o item düşecektir.
%50 Şans vermeni öneririm. Yani ''0.5'' Yaparsan %50 o item düşecektir.

''MythicMobs'' adlı boss plugini indirdim çalıştı ancak yarattığım bosslar bende gözükmüyor. Bu sorunun nereden kaynaklandığınıda bulamadım. Gözükseydi video çekip anlatıcaktım.

TheAnswer53

Anfänger

• »TheAnswer53« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 26. Juni 2014

• Nachricht senden

4

Montag, 7. Juli 2014, 14:24

Düşme oranı ayarlanabiliyor..
Düşmesini istediğiniz itemin yanında kaç adet düşmesi gerektiği falan yazar. Yani şöyle olucak

-düşmesiniistediğinitem 1 1 0.1

Yukarıda gördüğün gibi itemden sonra '' 1 1 '' yazdım.
Daha sonra '' 0.1 '' yazdım.
Burdaki '' 0.1'' Yüzde 10 düşme ihtimalidir. Yani oyuncu Boss'unu kestiğinde %10 Boss'tan item düşecek.
Bunu '' 1 '' Böylede yapabilirsin. Böyle yaparsan oyuncu Boss'u kestiği zaman kesin o item düşecektir.
%50 Şans vermeni öneririm. Yani ''0.5'' Yaparsan %50 o item düşecektir.

''MythicMobs'' adlı boss plugini indirdim çalıştı ancak yarattığım bosslar bende gözükmüyor. Bu sorunun nereden kaynaklandığınıda bulamadım. Gözükseydi video çekip anlatıcaktım.
Dostum Dediğinin Aynısını Yaptım DropTablese Ekleyip Yanına 1 1 0.4 Yazdım Ama Her Seferinde Düşüyor İtem Bi Yardım Etsen ? Bunu Drop Degilde İteme mi Yazıcam Ne Yapıcam ? :)

Pluginci

Anfänger

• »Pluginci« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Montag, 7. Juli 2014, 14:50

Buraya yaptığın confiği atarsan yardımcı olucak ne yaptığına bakayım ilk baş. Seni yönlendirerek işini çözeriz.

memoliamigo

Schüler

• »memoliamigo« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. Januar 2014

Beruf: Minecraft Kurucu

• Nachricht senden

6

Sonntag, 5. Oktober 2014, 08:05

Şimdi Düşen itemi nasıl ayarlayacağım?

SkeletonKingSword:
Id: 276
Data: 0
Display: '&3Greatsword of the Skeleton King'
Lore:
- '&6A powerful sword used by'
- '&6the King of Skeletons.'
Enchantments:
- DAMAGE_ALL:5
- KNOCKBACK:2
- FIRE_ASPECT:2
Options:
Health: 10
MovementSpeed: 0.1
KingsCrown:
Id: 314
Data: 0
Amount: 1
Display: '&dCrown of the King'
Lore:
- '&6A kingly crowl that grants'
- '&6the wearer unwavering power!'
Enchantments:
- PROTECTION_ENVIRONMENTAL:2
- PROTECTION_PROJECTILE:2
- PROTECTION_FIRE:2
- PROTECTION_EXPLOSIONS:2
Options:
Health: 10
KnockbackResistance: 10
BanditTunic:
Id: 299
Display: '&aBandit Tunic'
Lore:
- '&6A leather tunic taken from'
- '&6the corpse of a bandit.'
Options:
Color: 255,40,40

Lovegame Display diyip duruyor :D Nedir diyorum zor bir plugin diyorsunuz Bi displayın anlamını söyleseniz?

• »DangerNameLess« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. September 2014

Beruf: Öğrenciyim - Lise 1

• Nachricht senden

7

Sonntag, 5. Oktober 2014, 09:10

Display:

BOSSUN OYUNDA GÖZÜKECEK İSMİDİR GALİBA İKİ KONU AÇMIŞSINIZ
Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın
Benjamin Franklin

Lovegame

Emekli

• »Lovegame« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Oktober 2013

• Nachricht senden

8

Sonntag, 5. Oktober 2014, 09:32

@memoliamigo arasından 2 aydan fazla geçmiş konuyu neden hortlatıyorsunuz ? Birdaha yapmayın.

- Konu kilit.

Thema bewerten