Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

MrEmirAbi

Anfänger

• »MrEmirAbi« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 1. Juli 2014

• Nachricht senden

1

Dienstag, 1. Juli 2014, 20:52

Lütfen Acil Yardim Istiyorum Lütfennnn

Yetkililer Lütfen Acil Cevap Acill Sunucum Sürekli Çöküyor OYUNCU KAYBIM ARTIYOR Lütfen Acil Cevap
Crash Report Alıyorum!!!
- RAPOR: -
»MrEmirAbi« hat folgende Datei angehängt:

IEmre

Banned

• »IEmre« ist männlich
  • »IEmre« wurde gesperrt

• Nachricht senden

2

Dienstag, 1. Juli 2014, 21:41

Bu raporu indirdim pekte birşey anlaşılmıyor satırlar karışık.Serverinizin plugin listesini atarsanız daha iyi olur ve pluginlerle bilmeden de oynama yapmayın + indirdiğiniz pl ler hep server sürümüne uygun olsunlar.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?

Pluginci

Anfänger

• »Pluginci« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 2. Juli 2014, 06:50

Dosyaya baktım. Bir dünya plugin var. Hangi Pluginin hangi işlevde olduğunu öğrenin o şekilde serverınızı açın. Ve hazı plugin paketini indirdiğiniz gibi serverınızı başlatmayın. Paketin içerisinden size lazım olmayacak gereksizleri silin. Pluginlerin serverınızın sürümüyle aynı olup olmadığına bakın ve güncel pluginleri yükleyin. Temiz bir şekilde sıfır pluginler ile serverınızı açın. Paket kullanmanızı önermem.

IEmre

Banned

• »IEmre« ist männlich
  • »IEmre« wurde gesperrt

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 2. Juli 2014, 20:42

Paket kullanmanızı önermem demişsiniz aslında tam tersi kendi bilmeden paket yaparsa illaki sürümde çakışma olur veya tüm pluginleri bilmeden yüklemesi sonucu serverda hatalar dolar en iyisi bilindik bir paket yüklemesi zaten ondan sonrada server çökme vs gibi durumlar da olmaz.

-elmadamı yemiyahh_?

Pluginci

Anfänger

• »Pluginci« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 2. Juli 2014, 23:17

Plugin paketlerinin içerisindeki çoğu plugini bilmeden yüklüyorlar ve serverlarını kuruyorlar. Böyle olunca serverda buglar ve gereksiz pluginlerden dolayı lag oluşuyor hata vermeside cabası oluyor. Temiz bir şekilde server kurmak istiyorlarsa benim şahsi tavsiyem burda bizlere sorarak pluginleri yüklemeleridir. Ben paket kullanılmasına karşıyım. Sadece temel paketleri tavsiye ederim. Şişirilmiş paketleri tavsiye etmem.

IEmre

Banned

• »IEmre« ist männlich
  • »IEmre« wurde gesperrt

• Nachricht senden

6

Mittwoch, 2. Juli 2014, 23:40

Plugin paketlerinin içerisindeki çoğu plugini bilmeden yüklüyorlar ve serverlarını kuruyorlar. Böyle olunca serverda buglar ve gereksiz pluginlerden dolayı lag oluşuyor hata vermeside cabası oluyor. Temiz bir şekilde server kurmak istiyorlarsa benim şahsi tavsiyem burda bizlere sorarak pluginleri yüklemeleridir. Ben paket kullanılmasına karşıyım. Sadece temel paketleri tavsiye ederim. Şişirilmiş paketleri tavsiye etmem.
Bir bakıma evet bilmedende plugin yüklenmez ama diyorsanız ki ben bugsuz hatasız kendime ait bir plugin isterim indirmem diyorsanız plugini kendiniz yaparsınız buda en az 1-2 günüzü alır uzun bir süre...

-elmadamı yemiyahh_?

Thema bewerten