Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Blauu

Emekli

• »Blauu« ist männlich
  • »Blauu« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 31. Juli 2014, 18:53

Panele kullanıcı eklemek.

Server Kiraladınız ve bir Panele sahipsiniz. Arkadaslarınızdan biri yada bir kaçının da panele sahip olmasını istiyorsunuz ama Panel nasıl vereceğinizi bilmiyorsunuz.
Ozaman Şu adımları takip Edin.
Nitrado.net siteye giriş yaptıktan sonra sağ tarafta benim server kısmına giriniz.

Açılan ekranda "Kullanıcı ekle ve yetkilerini düzenle" Butonuna basın

Ardından Arkadaşınızın nitrado kullanıcı adını yazın. İleriye tıklayın.

Ardından vermek istediğiniz yetkileri seçin. Unutmayın güvenmediğiniz kişilere Mysql veya ftp izini vermeyin. Erişime izin vermesini istediğiniz kutucukları işaretleyin.

Ardından kaydet butonuna basınız.

Eğer böyle görünüyorsa sorunsuz olmuş demektir.

Arkadaşınız hesabına girdiğinde benim server kısmında böyle görünecektir. Sağ üst köşede Asıl server sahibinin adı görünecektir.

,

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...